Kaos Online | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

2014 yılında faaliyete başlayan yerli oyun firması Ntroy tarafından Türkçe dil desteğiyle yayımlanan Kaos Online, Çin merkezli yazılım firması Target Software tarafından Overmax oyun motoru ile geliştirilen bir dövüş sanatları MMORPG oyunudur. Uzak Doğu kültürünü yansıtan Kaos Online geçtiğimiz yıllarda Çin’de “The Twelve Kingdoms” adıyla yayınlanan oyunun yeni özellikler kazandırılmış versiyonu olarak karşımıza çıkıyor.

Kaliteli grafikleriyle dikkat çeken Kaos Online‘ın orjinal versiyonunda 5 farklı sınıf seçeneği yer almakta. Erkek ve kadın karakter oluşturabildiğiniz oyundaki her sınıfın kendine has özel yetenekleri, kıyafet ve silah setleri bulunuyor. MMORPG oyunlarının vazgeçilmezi olan binek, ticaret ve upgrade sistemlerini de barındıran Kaos Online görsel efektleriyle de göz dolduruyor.

Oyunun en çarpıcı özelliklerinden biri ise boyut seçeneği. Kaos Online‘da bu özelliğin olup olmayacağı konusunda resmi bir açıklama yapılmasa da orjinal versiyonda bulunan özellik sayesinde oyunu ister 2D, ister 2.5D isterseniz de 3D olarak oynayabiliyorsunuz. Farklı boyut seçeneklerindeki karakter görünümünü aşağıdaki örnekte görebilirsiniz.

Kaos Online Ekran Görüntüsü

Kaos Online Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
Kaos Online Promo Kod / Beta Key
Yorumlar

23 yorum yapıldı
Yorum Yaz!