Karanlık Işık | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
K
Karanlık Işık Poster
Karanlık Işık Poster
Yayımcı
Durum
Kapandı
Grafik
İyi
Oynanış
Yüksek
Dil
Tür
Yaş
12+
PvP
Var
Kapandı
Oy Ver ! Oy Veren: 719

Önemli Uyarı
Gamesdom, Karanlık Işık oyununun tüm hizmetlerini 15-12-2016 tarihi itibariyle durdurma kararı almıştır.
+ Diğer Gamesdom oyunları.

2013 yılında kurulan Stark Interactive’e bağlı Gamesdom firmasının Türkçe dil desteğiyle yayımladığı Karanlık Işık, globalde Light of Darkness ismiyle yayımlanan bir MMORPG oyunudur. Küçük bir istemciye sahip olmasına rağmen kaliteli grafiklere ve oldukça zengin bir içeriğe sahip olan Karanlık Işık, yeni nesil 3D motoru ile ileri düzey grafikler eşliğinde gerçek zamanlı savaş yapma imkanı sunuyor.

Karanlık Işık‘ta yer alan Elementalist, Karanlık Kılıç ve Çılgın Savaşçı adındaki sınıfların her biri farklı alanda uzmanlaşmış durumda. Benzersiz eşya ve yeteneklere sahip bu sınıflardan herhangi bir tanesini seçerek oyuna başladığınızda, ilerleyen seviyelerde yeteneklerinizi özelleştirerek alt sınıf seçimleri de yapabiliyorsunuz. Binek ve pet sisteminin de yer aldığı Karanlık Işık‘ta, sınıfınıza bağlı olarak yanınızdan ayrılmayan ve savaşlarda size yardım eden bir pet ile, devasa haritalarda sizi istediğiniz yere hızlıca ulaştıran farklı özelliklerde bineklere sahip olmanız mümkün.

Yüksek tecrübe puanı oranları sayesinde hızlıca seviye atlayabildiğiniz oyunda, otomatik yönlendirme sistemi sayesinde NPC aramak zorunda kalmadan verilen görevleri kolaylıkla tamamlayabiliyorsunuz. 40. seviyeye ulaştığınızda aynı anda farklı binekler ile birleşim modunu açarak etkileyici bir görünüm ve farklı yeteneklere kavuşabiliyorsunuz. Savaş sırasında otomatik saldırma ve iksir tazeleme seçenekleri de sunan Karanlık Işık, bu sayede kalabalık savaşlarda hemen ölmenizi engellediği gibi, oyunu daha rahat oynayabilmenizi sağlıyor.

Şans eseri bulacağınız birçok görev ve belirli durumlarda ortaya çıkan gizli bosslar, oyunculara sürekli sürpriz deneyimler sağlıyor. Zindanları, upgrade sistemi, PvP alanları ve zengin eşya (silah, zırh, takı vs) seçeneğiyle yüksek boyutlu oyunları aratmayan Karanlık Işık, düşük sistemli bilgisayarlarda bile keyifli bir RPG deneyimi yaşamanızı sağlıyor.

Karanlık Işık Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
Karanlık Işık Promo Kod / Beta Key

İlgili HaberlerYorumlar

3 yorum yapıldı
Yorum Yaz!