Kritika Online | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Güney Kore merkezli oyun stüdyosu Allm tarafından geliştirilen ve final yayınına ilk olarak 2013 yılında Kore’de başlayan Kritika Online, 2017 yılı itibariyle En Masse yayımcılığında Kuzey Amerika ve Avrupa’da yayınlanmaya başladı. Aksiyon MMORPG türünde olan Kritika Online kendine mekanikleriyle seri bir oynanış sunarken anime tarzı grafikleriyle de farklı bir deneyim yaşamanızı sağlıyor.

Reaper, Warrior, Gunmage ve Rogue olmak üzere benzersiz yeteneklere sahip 4 farklı karakter sınıfının yer aldığı oyunda seçmiş olduğunuz karakterin görünüşünü özelleştirebiliyorsunuz. Karmaşadan uzak arayüzü ve kurgusuyla her seviyede oyuncunun rahatlıkla oynayabileceği bir yapıda olan Kritika Online‘da rakiplerinize seri kombo vuruşlar yaparak yüksek miktarda hasar verebiliyor ve aynı anda çok sayıda düşmana vurabiliyorsunuz.

Kısa bir eğitim turuyla ihtiyacınız olan tuşların özellikleriyle birlikte yeteneklerinizi nasıl kullanacağınızı öğreten oyun, vermiş olduğu günlük görevler ile hem daha hızlı seviye atlamanızı hem de ödüller kazanarak karakterinizi geliştirmenizi kolaylaştırıyor.

Silah ve diğer eşyalarınızın özelliklerini de yükseltebildiğiniz Kritika Online‘da final bosslarının yer aldığı PvE savaşlarının yanı sıra gerçek oyunculara karşı PvP savaşlar da yapmanız mümkün.

Kritika Online Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows XP ve üzeri
İşlemci: Dual core (2GHz) ve üzeri
HDD: 9GB ve üzeri
RAM: 2GB ve üzeri
Ekran Kartı: Geforce 7600 / Radeon 4650
İşletim Sistemi: Windows 7 64bit ve üzeri
İşlemci: Quad core (2GHz) ve üzeri
HDD: 9GB ve üzeri
RAM: 4GB ve üzeri
Ekran Kartı: Geforce 9600 / Radeon 2850Yorumlar

1 yorum yapıldı
Yorum Yaz!