Last Chaos | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Gamigo tarafından bir çok ülkede yayımlanan fantastik MMORPG oyunu Last Chaos kısa sürede 3 milyondan fazla oyun severi sunucularına dahil etti. Kendine has çeşitli özellikler barındıran oyun, yapısal olarak klasik RPG kalıbına birebir uyuyor.

6 farklı sınıfın yer aldığı Last Chaos‘ta pet sistemi de bulunuyor. Lonca savaşları ve kale savaşlarıyla zenginleştirilen PvP yapısı oyunu ayakta tutan en önemli yönlerinden birisi. Oyunu özel yapan diğer özellikleri ise şu şekilde sıralayabiliriz:

Kullanıcıya Özel Oyun Alanları
Özel oyun alanları sadece oyuncuya özel ve oyuncunun tek başına olduğu hareketli maceralar ve görevlerden oluşur, oyuncular bu serüvenlerde Last Chaos‘u daha hızlı ve eğlenceli bir şekilde keşfetme imkanı bulurken aynı zamanda tecrübe ve hazinelere sahip olma şansı yakalarlar.

E.R.A.S. Exciting Range of Aggressive Battle System
Oyuncular kılıçlarını savurduklarında E.R.A.S. sayesinde menzilleri içinde bulunan birden fazla düşmanı yaralayabilir ve/veya öldürebilirler! Bu özellik çeşitli saldırı teknikleriyle birleştirilebilir.

Last Chaos Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows (R) Vista/XP/2000
İşlemci: 1 GHz Intel Pentium III ve eşiti
RAM: 512MB
HDD: 1024 MB (1GB)
Ekran Kartı: Geforce FX, Radeon 9600 128MB
DirectX: 9.0c
İşletim Sistemi: Windows (R) Vista/ XP/2000
İşlemci: 2 GHz Intel Pentium IV ve eşiti
RAM: 1.0 GB ve üzeri
HDD: 1.0 GB ve üzeri
Ekran Kartı: Geforce 6×00, Radeon x600 256MB
DirectX: 9.0c ve üzeriYorumlar

10 yorum yapıldı
 • mert says:

  arkadaşlar 110 levelim kara gölge zırhı full set pvp isteyenler gelsin last chaos almanya serverindeyim (türkiye kapandı 🙁 )

  • hasan says:

   Beyler yönetime baskı uygulayın ticket fealn atında açılsın oyun ya arattırıyo oyun kendini lan gmler yüzünen kapandı oyun versinler bizden 1 kaç kişiye biz yaparız ücretsiz

  • çağla says:

   Türkiye açıldımı yine bilginiz varmı acaba ben indirdim İngilizce ama görevleri falan hiç anlamıyorum oyunu da çok seviyorum daha önceden oynadığım bi oyun birde ejderha yavrusu almak için yumurtayı nereye veriyorduk hatırlamıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

Yorum Yaz!