Legend of Fighters | Kayıt Ol, İndir, Oyna! /*Google DFP*/
K
Legend of Fighters Poster
Legend of Fighters Poster
Yayımcı
Durum
Kapandı
Grafik
Orta
Oynanış
Orta
Dil
Tür
Yaş
15+
PvP
Var
Kapandı
Oy Ver ! Oy Veren: 78

Önemli Uyarı
Toyo Games, Legend of Fighters oyununun tüm hizmetlerini durdurma kararı almıştır.
+ Diğer Toyo Games oyunları.

Kore merkezli oyun stüdyosu Galaxygate tarafından geliştirilen ve Toyo Games tarafından Türkçe dil desteğiyle yayınlanan Legend of Fighters bir MMO aksiyon oyunudur. Side-scroll oynanışa sahip olan Legend of Fighters bu yapıdaki ilk Türkçe oyun olma özelliğini taşımakta. Ekranda sağa ve sola ilerleyebilme özelliğini temsil eden side-scrool; 3D FPS oyunları çıkmadan önce özellikle atari ve ilk dönem konsol oyunlarında en sevilen türlerinden biri olarak biliniyor.

Günümüzde ise gelişmiş görsel efektlerin yanı sıra akıcı oyun mekanikleriyle harmanlanarak MMO oyunlarda karşımıza çıkmaya başlayan side-scrool, Legend of Fighters‘ın diğer özellikleriyle birleşmesiyle oldukça keyifli bir oyun deneyimi sunmakta.

Şövalye, kovboy, ninja ve gezgin olmak üzere 4 farklı karakter seçeneği sunan oyunda her karakterin kendine özel yetenekleri bulunmakta. RPG unsurlarını da barındıran Legend of Fighters‘da karakterinizi çeşitli eşyalar ile güçlendirebiliyor, seviye atladıkça farklı niteliklerdeki özel yeteneklere sahip olabiliyorsunuz. Crafting sisteminin yanı sıra benzersiz PvP yapısıyla da dikkat çeken oyunda hem bireysel hem de grup dövüşleri yapmanız mümkün. Klan kurabilme ve mevcut klanlara katılarak toplu hareket etme gibi seçenekler de sunan Legend of Fighters mevcut görev yapısı sayesinde karakterinizi daha kolay geliştirebilmenizi sağlıyor.

Legend of Fighters Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşlemci: Pentium 4 1.8 GHz
RAM: 1 GB
Ekran Kartı: 512 MB
HDD: 2 GB boş alan
İşlemci: Pentium 4 1.8 GHz
RAM: 1 GB
Ekran Kartı: 512 MB
HDD: 2 GB boş alan
Legend of Fighters Promo Kod / Beta Key
İlgili Haberler


Yorumlar

21 yorum yapıldı