Legend of Titans | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
K
Legend of Titans Poster
Legend of Titans Poster
Yayımcı
Durum
Kapandı
Grafik
Orta
Oynanış
Orta
Dil
Tür
Yaş
7+
PvP
Var
Kapandı
Oy Ver ! Oy Veren: 73

Önemli Uyarı
Ntroy, Legend of Titans oyununun tüm hizmetlerini durdurma kararı almıştır.
+ Diğer Ntroy oyunları.

Yerli oyun firması Ntroy tarafından yayımlanan tarayıcı tabanlı savaş/strateji oyunu Legend of Titans, Facebook’un ardından kendi web sitesi üzerinden oyun severler ile buluşuyor. Türkçe dil desteği bulunan oyunda savaşçı rolünü üstlenerek fantastik yaratıklarla savaşıyor ve başta Asgard olmak üzere bir çok şehri düşman işgalinden kurtarmaya çalışıyorsunuz. Üstelik Legend of Titans‘da tek başınıza savaşmak zorun değilsiniz, çizgi romanlardan tanıdığımız Thor gibi güçlü savaşçıları takımınıza katarak savaşlarda avantaj elde edebilirsiniz.

Oyunda savaşçı, büyücü ve suikastçı olmak üzere benzersiz yeteneklere sahip üç farklı sınıf ve her sınıfta kadın/erkek olmak üzere 2 ayrı karakter seçeneği yer almakta. Karakterlerin farklı kıyafet, eşya ve silahlara sahip olduğu Legend of Titans‘da animasyonlu dövüş sahneleri ve skill efektleri ile oyuncuların savaşlardan daha fazla keyif alması sağlanmış.

Akıcı bir oynanışa sahip olan Legend of Titans‘ı benzerlerinden ayıran önemli özelliklerden biri ise şehir sistemi. Yönetiminizde olan bir şehir ve bu şehirde yer alan akademi, han, cephanelik gibi binalar sayesinde araştırma, alışveriş gibi işlemler yaparak savaşçınıza ekstra özellikler kazandırabiliyorsunuz.

Zengin görev seçeneği, rehber sistemi ve navigasyon özelliği sayesinde oyunu kolayca öğrenip kısa sürede seviyenizi yükseltebilir, bu sırada da savaşçınızı güçlendirecek çok sayıda eşya ve alışveriş için para elde edebilirsiniz.

Legend of Titans Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!