Legend Online Reborn | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Yayına başladıktan kısa bir süre sonra hem Türkiye’de hem de diğer bölgelerde çok sayıda oyuncuya ulaşmayı başaran Legend Online, tarayıcı ve masa üstünden oynanabilen Türkçe dil desteğine sahip sürükleyici bir savaş/strateji oyunudur. Oasis Games tarafından yayımlanan ve çeşitli güncellemelerle bir çok yeni özelliğe kavuşan Legend Online, en gelişmiş versiyonu olan “Legend Online Titan’ın Eşsiz Gücü“ne ilave olarak ilk versiyonu özleyen oyuncular için “Legend Online Reborn” adındaki yeni versiyonunu yayına aldı.

Oyunun ilk çıktığı dönemdeki özelliklerini taşıyan Legend Online Reborn‘de diğer versiyondan bağımsız olarak karakterinizi oluşturabilir ve özlediğiniz Legend Online ortamına dönüş yapabilirsiniz. Her 2 versiyon da aktif olduğu için dilediğiniz zaman diğer versiyona geri dönebilir ya da hem yeni hem de eski versiyonda aynı anda karakter geliştirebilirsiniz.

Savaşçı, Büyücü ve Yaycı olmak üzere benzersiz yeteneklere sahip 3 farklı karakter sınıfı sunan Legend Online Reborn‘da, her sınıf için kadın ya da erkek karakter oluşturabiliyorsunuz. Verilen görevleri yerine getirerek hızlı bir şekilde gelişebildiğiniz oyunda yanınıza yeni kahramanlar alarak kendi takımını kuruyor ve hem ana karakterinizi hem de kahramanları geliştirerek rakiplerinize üstünlük sağlamaya çalışıyorsunuz.

PvE mücadelelerin yanı sıra gerçek oyunculara karşı PvP savaşlar da düzenleye bildiğiniz Legend Online Reborn‘de ister teke tek isterseniz de gurup olarak savaşlar yapabilir ve kendi stratejinizi belirleyerek liderlik sıralamasında üst sıralara çıkabilirsiniz.

Legend Online Reborn Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!