Legends of Honor | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Geliştirdiği web tabanlı oyunlar ile onlarca ülkede milyonlarca oyuncunun gönlünü fetheden Goodgame’in yeni oyunu Legends of Honor oyun severler ile buluştu. Türkçe dil desteğine sahip olan Legends of Honor‘u herhangi bir yükleme ve kurulum işlemi yapmadan sadece kayıt olarak tarayıcınız üzerinden hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Orta Çağ’da ki krallıklar döneminin atmosferini yansıtan oyunda; gölge ve kül şövalyeleri, vahşi topraklar ve altın pençe düzeni olmak üzere 3 düşman gurup yer alıyor. Farklı hikaye ve özelliklere sahip olan bu guruplarının amaçları ise aynı, dünyaya hükmetmek!

Genel hatları itibariyle diğer tarayıcı tabanlı strateji oyunlarından belirgin farkları bulunmayan Legends of Honor‘da, size ayrılan toprakları ve kalenizi en iyi şekilde savunup girdiğiniz savaşlardan galip çıkarak sınırlarınızı genişletmeye ve krallığınızı büyütmeye çalışıyorsunuz.

Yeterince güçlü olmak için ise verilen görevleri yerine getirmeli, savaşarak para ve kaynak toplamalı, ham madde üreterek yeni binalar yapmalı ve daha güçlü saldırı/savunma birimleri üretmelisiniz. Basit arayüzü sayesinde tecrübesiz oyuncuların bile çok kısa sürede adapte olabileceği Legends of Honor‘da tehlikeli düşmanlar ve stratejik savaşlar sizi bekliyor.

Legends of Honor Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

3 yorum yapıldı
Yorum Yaz!