Line of Sight | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Güney Kore merkezli Black Spot Entertainment tarafından geliştirilen yeni nesil MMOFPS oyunu Line of Sight, Avrupa’da Game&Game yayımcılığında İngilizce dil desteğiyle oyun severler ile buluşuyor.

Piyasadaki free2play oyunlar ile kıyaslandığında yenilikçi özellikleriyle ve oyun mekanikleriyle bir adım öne çıkan Line of Sight‘te Call of Duty ve Bioshock oyunlarındakine yakın nişan alma sistemi yer almakta. Hedef alma, sekme gibi detaylarıyla gerçek çatışma hissi veren oyunda 2 temel kurgu bulunuyor.

Klasik FPS oyunlarında olduğu gibi normal askerler ve standart silahlar ile çatışabileceğiniz 1.kurgu, standardın dışına çıkmaktan hoşlanmayan oyuncular için düşünülmüş. 2. kurguda ise teknoloji ve Psiyonik Güç adı verilen Super Human Power (SHP) sistemi devreye giriyor. SHP destekli çatışmalara girdiğinizde karakterinizin özelliğine göre ateş topu atma, elektrik çarpma ve kasırga çıkarma gibi süper güçler ile rakibinize zarar verebiliyorsunuz.

Line of Sight‘ı benzerlerinden ayıran diğer bir özellik ise gelişmiş silah ve karakter özelleştirme sistemine sahip olması. Karakterinizin saç kesiminden aksesuarına, göz renginden kıyafet desenine kadar bir çok detayını değiştirebildiğiniz gibi envanterinizdeki silahların; namlu, dürbün, kabza ve gövde gibi bölümlerini, desen ve renk olarak tamamen özelleştirebilir ve çeşitli aksesuarlar ile süsleyebilirsiniz.

Zengin harita seçeneğiyle de dikkat çeken oyunda olmazsa olmaz haline gelen zombi modu da yer alıyor. Oyun içerisinde tabanca ve tüfeklerin yanı sıra ingiliz anahtarı ve levye gibi çeşitli eşyaları da saldırı ve fırlatma amaçlı kullanabildiğiniz Line of Sight, klan sistemi ve turnuvaya uygun yapısıyla eSpor etkinliklerinde de boy göstermeyi hedefliyor.

Line of Sight Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

Henüz yorum yapılmadı