Lost Saga | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Kore merkezli oyun stüdyosu I.O. Entertainment tarafından geliştirilen Lost Saga, anime görsellere sahip bir MMO dövüş oyunudur. Z8 Games tarafından yayımlanan oyun 2009 yılından bu yana Lost Saga severler ile buluşmakta ve çok sayıda ülkede 5 farklı yayıncı ile faaliyet göstermektedir. RPG özelliklerini de barındıran Lost Saga‘da sahip olduğunuz kahramanın saldırı, savunma becerileri ve özel yeteneklerini giyeceğiniz kıyafetler ve alacağınız silahlar ile geliştirebilirsiniz.

Farklı kültür ve tarzda onlarca benzersiz kahraman seçeneği sunan Lost Saga‘da düşmanlarına sivri oklarını fırlatan Robin Hood’a veya büyük bir ustalıkla kullandığı silahlarıyla rakiplerine korku salan Desperado’ya sahip olabilirsiniz. Oyunda birden fazla kahramana sahip olarak her kahramanı ayrı ayrı geliştirmeniz de mümkün. Bunun yanı sıra kahramanınıza ait ekipmanların dışında farklı kahramanlara ait ekipmanları bir araya getirerek farklı özelliklerde yeni tür ekipmanlar da üretebilirsiniz.

Lost Saga‘nın en çarpıcı özelliklerinden birisi ise mağlup ettiğiniz rakibinizin ekipmanını alarak kendi ekipmanınız gibi kullanabilmeniz. Geliştirebildiğiniz bu ekipmanlar size özelliği doğrultusunda ekstra güç vermektedir. Kahramanınızı ne kadar yüksek özellikli ekipman ve silahlar ile kuşatırsanız o kadar tahrip edici vuruş ve kombolar yapabilirsiniz. Takı, miğfer, zırh ve silah olmak üzere 4 ayrı özel beceriye sahip olduğunuz Lost Saga‘da savaş sırasında bu becerileri özel tuş kombinasyonlarıyla aktif ederek rakiplerinize karşı avantaj sağlayabilirsiniz.

Farklı harita ve modlarıyla da dikkat çeken Lost Saga, benzerlerinden farklı bir oyun deneyimi sunuyor. Prisoner escape modunda rakip takımı yakalayıp rehin almaya çalışabilir veya boss raid modunda rastgele boss olan takım arkadaşlarınıza karşı savaş açabilirsiniz. Kısacası Lost Saga‘da her zevke uygun bir özellik bulmanız mümkün.

Lost Saga Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşlemci: Pentium 4 1.2 Ghz veya AMD 1600+
İşletim Sistemi: XP / Vista / 2000
RAM: 256 MB
HDD: 900 MB
Ekran Kartı: GeForce4 Ti 4200 veya ATI Radeon 9000
İşlemci: Intel Pentium 4 2.4 GHz
İşletim Sistemi: XP / Vista / 2000 / 7 / 8
RAM: 512 MB
HDD: 900 MB
Ekran Kartı: GeForce FX5200 veya ATI Radeon 9250+Yorumlar

13 yorum yapıldı
Yorum Yaz!