Mad Tanks | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
K
Mad Tanks Poster
Mad Tanks Poster
Yayımcı
Durum
Kapandı
Grafik
Orta
Oynanış
Orta
Dil
Tür
Yaş
12+
PvP
Var
Kapandı
Oy Ver ! Oy Veren: 102

Önemli Uyarı
NTTGame, Mad Tanks oyununun tüm hizmetlerini durdurma kararı almıştır.
+ Diğer NTTGame oyunları.

MMORPG oyunu Knight Online ile Türkiye’de önemli başarılara imza atan NTT Game, Mad Tanks ile bu kez tarayıcı üzerinden oyun severler ile buluşuyor. Türkçe dil desteğiyle yayımlanan Mad Tanks‘te oyuncular sahip oldukları tanklar ile farklı ortamların işlendiği devasa haritalarda birbirleriyle savaşıyorlar.

Tarayıcı üzerinden oynanmasına rağmen oldukça zengin bir içeriğe sahip olan Mad Tanks‘te farklı görünüm ve özelliklere sahip 100’ün üzerinde tank sizi bekliyor. Mürettebat sisteminin bulunduğu oyunda çeşitli özelliklere sahip 100’e yakın mürettebat seçeneği bulunmakta. Oyun sırasında savaşın sonucunu belirlemede önemli bir yere sahip olan mürettebatlar, sahip oldukları yetenekler doğrultusunda size destek veriyor.

Herkesin tek başına savaştığı diriliş modu, takım halinde karşılıklı ve bilgisayara karşı savaşılan PvP/PvE modu, bireysel olarak yapay zekaya karşı savaşa bildiğiniz hikaye (co-op) modu gibi her zevke uygun 7 ayrı oyun modu sunan Mad Tanks‘te, istediğiniz harita ve oyun modunda oda açarak rakipleriniz ile savaşmanız da mümkün.

Müfreze (klan) sisteminin de yer aldığı oyunda diğer oyuncular ile birlikte müfreze kurarak ortak hareket edebilirsiniz. Mad Tanks‘te ileriki zamanlarda müfrezeler için özel sıralama ve savaşların yapılacağı NTT Game tarafından paylaşılan bilgiler arasında yer alıyor.

Mad Tanks Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Win 2000/XP/7
İşlemci: Pentium 4 1.5 GHz
RAM: 256 MB
HDD: 1 GB
Ekran Kartı: GeForce 5200
İşletim Sistemi: Windows 7
İşlemci: Pentium 4 2.8 GHz
RAM: 1 GB +
HDD: 1 GB +
Ekran Kartı: GeForce 7600 +
İlgili HaberlerYorumlar

1 yorum yapıldı