Maestia Online | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
K
Maestia Online Poster
Maestia Online Poster
Yayımcı
Durum
Kapandı
Grafik
Orta
Oynanış
Orta
Dil
Tür
Yaş
12+
PvP
Var
Kapandı
Oy Ver ! Oy Veren: 102

Önemli Uyarı
Aeria Games, Maestia Online oyununun tüm hizmetlerini durdurma kararı almıştır.
+ Diğer Aeria Games oyunları.

Aeria Games’in Bigpoint’den devraldığı popüler MMORPG oyunu Maestia Online, gelişmiş PvP yapısı, zorlu zindanları ve kaliteli grafikleriyle kısa sürede oyun severlerin dikkatini çekmeyi başardı. Ücretsiz (free2play) ve Türkçe olmasının yanı sıra kolay anlaşılabilir arayüzü, iyi dizayn edilmiş haritaları ve görsel efektleriyle aynı kategorideki diğer oyunları oldukça zorlayacak gibi görünen Maestia Online‘ın ön plana çıkan özellikleri;

Superion Muhafızları ve Tapınak Şövalyeleri adında 2 kudretli ırkın bulunduğu Maestia Online‘da farklı yeteneklere sahip 4 eşsiz karakter seçeneği yer alıyor. Bu karakterler ve özellikleri şu şekilde:

Savaşçı

Öğrenmeyi seven gerçek savaşçılar savaşmaktan hiçbir zaman kaçınmaz ve kararlılıkla sonuna kadar ön cephede yerlerini alırlar. Taihus Savaşçıları bütün diyarın en iyi savaşçılarıdır. En tehlikeli görevleri üstlenir ve ok yağmuruna hiç tereddüt etmeden atılırlar. Cesaretleri kendi birliklerine moral ve ilham verir. Çelikli gövdeleri ve güçlü zırhları ile gruplarını korur ve en şiddetli saldırıları bile durdurabilirler.

Korucu

Korucular dayanıklı ve soğukkanlı olur. Geceleri hayalet gibi etrafta dolaşır, düşman mevzilerine gizlice girerek onların huzurunu bozar ve korku saçarlar. Özellikle Yotunheim’lı Korucular hızları, ok atışı ve kısa kılıç kullanmadaki becerileriyle ünlüdürler. Birini hedef aldıkları zaman, o hedefin savaş alanını canlı terk etmesi mümkün değildir.

Rahip

Rahipler savaş alanlarının koruyucu melekleridir. Büyü konusunda da tam bir uzmandırlar. Yaralıysan veya yeteneklerini geliştirmek istiyorsan, mutlaka bir rahibe danış! Dostları onları sayar, düşmanları onlardan korkar ve onlar da düşmanlarını hiç acımadan öbür tarafa gönderir.

Büyücü

Delphi büyücüleri saygı gördükleri kadar korku da saçarlar. Buna şaşırmamak gerek, ne de olsa büyülü elementlerin gizemini çok iyi biliyorlar. Büyüleri çok güçlü ve hedefe tam isabet eden türden. Hiç kimse onların saldırılarından kaçamaz. Düşman birlikleri onların büyülü saldırıları karşısında savunmasız kalır. Hatta bir büyücü savaş alanına çıktığı zaman, düşmanlarının korkudan dizleri titremeye başlar; çünkü onun hafife alamayacaklarını bilirler.

Maestia Online Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows XP, Vista(32bit/64bit)
İşlemci: Pentium D 1.8GHz
RAM: 1 GB veya daha yüksek
Ekran Kartı: IntelR 3100
HDD: 3 GB veya daha yüksek
DirectX: DirectX 9.0cYorumlar

24 yorum yapıldı
  • TAYGIRR says:

    yine aklıma geldi yazayım dedim bir gün rvr girdim tek başıma kaldım içerde ve karşısı 9 kişi idi bunlar kinggirl ottoman ve forbidden gibi yeteneksiz kişilerden oluşuyordu ve ben bunları çatır çatır keserek o rvr yi kazandım 9 tane karakter 1 tane TAYGIRR etmedi etmezde onlar benim yanıma bile yaklaşamaz oyunculukta

  • TAYGIRR says:

    Oyunun en eski oyuncularındanım ismim TAYGIRR dı bilen bilir OYUNUN EN İYİ SAVAŞÇISI idim hiç unutmuyorum bir gün karşı franksiyonun garnizonuna girdik ve adamlar ağlaya zırlaya ( tabiki türk oyuncular özellikle amele kinggirl forbiddenzone ve ottomanslap ) gm çağırarak bizleri ordan eğer çıkmazsanız banlanırsınız gibi tehditlerle çıkardılar hiç unutamıyorum