MapleStory 2 | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Nexon ve NCsoft ortaklığıyla kurulmuş olan NSquare oyun stüdyosu tarafından geliştirilen MMORPG oyunu MapleStory 2, 3 yıllık bekleyişin ardından Güney Kore’den sonra Avrupa ve Amerika’da oyun severler ile buluştu.

2D grafiklere sahip olan MapleStory’nin devam oyunu şeklinde kurgulanan MapleStory 2, 3D grafiklere sahip ve ilk oyun gibi ücretsiz oynanabilmekte. 2015’te Kore’de yayımlanmaya başlayan oyun 2018 yaz döneminde tam sürüm olarak İngilizce dil desteğiyle Nexon yayımcılığında çok sayıda bölgeye açılıyor.

Maple World adı verilen sanal evrende geçen MapleStory 2‘de farklı özelliklere sahip sınıf seçenekleri yer almakta. Görev yapma ve savaşma gibi klasik RPG özelliklerine ilave olarak inşa etme ve sosyal etkileşimin ağır bastığı oyunda diğer oyuncular ile bir araya gelerek çeşitli aksiyonlarda bulunmanız mümkün.

Sevimli görselleri ve Trove tarzı blok grafikleriyle her seviye oyuncunun rahatlıkla oynayabileceği bir oyun olan MapleStory 2, düşük sistem gereksinimleri sayesinde her yerden oynanabilecek alternatif bir oyun.

MapleStory 2 Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!