M.A.R.S. Online | Kayıt Ol, İndir, Oyna! - [Yorum Sayfası 57]

Önemli Uyarı
Gametolia, M.A.R.S. Online oyununun tüm hizmetlerini 26-02-2015 tarihi itibariyle durdurma kararı almıştır.
+ Diğer Gametolia oyunları.

M.A.R.S. Online (Mercenary Assault And Recon Squad) Çin merkezli Yingpei şirketi tarafından Unreal 3.5 oyun motoru ile geliştirilen AAA reytingine sahip kaliteli bir MMOTPS oyunudur. Güneydoğu Asya ve Çin’de farklı isimlerle çeşitli yayıncılar tarafından yayınlanan M.A.R.S. Online Türkiye’de Gametolia ile 20 Eylül 2012’de açık beta testlerine başladı.

M.A.R.S.‘ta bireysel savaş, takım savaşı, bomba ve bayrak görevleri gibi klasik modların yanı sıra zombilere ve mutantlara karşı, dayanıklılık ve hücüm gibi takım olarak oynanan PvE odaklı aksiyon dolu oyun modları da bulunuyor. Etkileyici görüntü ve ses kalitesinin yanı sıra yakın dövüş sistemiyle zenginleştirilen oyun oldukça güçlü fizik yapısına sahip.

Haritalarda yer alan objelerin parçalanması ve hareket etmesi oyunu eğlenceli kılan özelliklerden sadece birkaçı. Yayınlandığı bölgelerde 8 büyük ödüle layık görülen M.A.R.S.‘ta benzerlerinde olmayan bir çok özellik de mevcut. Bu özelliklerden bazıları:

PvE görevlerinin sonunda gelişmiş yetenek ve yüksek hasar verme özelliklerine sahip bölüm sonu canavarları (BOSS) ile savaşırsınız. Bu bölümlere özel olarak oyuncuya birden fazla ana silah kullanma hakkı verilir, bu sayede rakibe özel silah kullanarak yıkıcı hasarlar verebilirsiniz.

Bir diğer güzel özelliği ise “Revive Team Friend“, bu özellik sayesinde çatışma alanında öldürülen takım arkadaşınızı canlandırabilirsiniz. Bu işlem size ekstra puan kazandırdığı gibi çatışmanın seyrinide değiştirecektir. Take Down ise yerdeki cesetleri farklı amaçlarla kullanmanıza olanak veren diğer bir özellik.

Tüm bunların yanı sıra modifiye edilebilir mühimmat ile daha keyifli hale gelen M.A.R.S.‘ta keşfedilmeyi bekleyen Cover System ve Perfect Reload gibi güzel özellikler de bulunmakta.

M.A.R.S. Online Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows XP, Vista, Windows 7
İşlemci: Pentium 4 2.0GHz
RAM: 2 GB
HDD: 2 GB
Ekran Kartı: 7600GT yonga (Shader Model 3.0 desteği olmalı)
İşletim Sistemi: Windows 7
İşlemci: Core 2 Quad (Q8300) Pentium 4 2.0GHz Core 2 Duo (E7500, E8400)
RAM: 2 GB +
HDD: 2 GB +
Ekran Kartı: 9800GT, GT240 veya AMD (4800 serisi, HD5600 serisi)
M.A.R.S. Online Promo Kod / Beta Key

İlgili HaberlerYorumlar

416 yorum yapıldı
 • ahmet arslan says:

  mars online fetocu çıktı hepsi içerde

 • Sefa says:

  Tekrar açılmasını istiyorsanız oyunun yapımcısısına söyleyelim. Oyunun sahibinin e posta adresi info@yingpeigames.com hepiniz buraya yazın ama google çeviriden çince olarak yazın. Türkiyeye tekrar açmalarını isteyelim

 • Ben says:

  Keşke kapanmasaydı. Bu oyun çoğu ülkede çıktı kapandı. Gametolia ve yingpei gamese hep söylesek açın diye belki açılır. Buraya yazmayın onlara yazın. Yingpeiye yazmamız daha iyi olur çünkü o oyunu veren gametolia yayıncı. Hazard ops black fire yada global mission şuan açık zmr da kapandı. Belki bilmediklerimde vardır ama bu yazdıklarımı oynayabilirsiniz.

 • Mustafa says:

  mars çocuklarımı etkiliyo ya açın

  bundan başka oyun yokyu pc de bir gün girmeye çalıştım kapanmış ya

 • Mustafa says:

  Allah aşkı na açın dedim okadar para yatır para kas çabala kapansın ve yapımcı bana bu oyunu 5.000’e sat alam yada aç oyunu lan

 • TURAN says:

  MARS geri açılsın bunun kurucuları bi cevap veriv açın şu oyunu oyuncular dünden hazir açın