Marvel Avengers Alliance | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Önemli Uyarı
Playdom, Marvel Avengers Alliance oyununun tüm hizmetlerini durdurma kararı almıştır.
+ Diğer Playdom oyunları.

Marvel’in çizgi roman ve kahramanlarına dayanılarak hazırlanan Marvel Avengers Alliance, tarayıcıdan oynanabilen flash tabanlı bir MMORPG oyunudur. Playdom tarafından geliştirilen ve yayınlanan oyun ilk olarak 1 Mart 2012’de Facebook üzerinden hizmet vermeye başladı. Olumlu yönde gelen tepkiler neticesinde ise bugün kendi web sayfası üzerinden de oynanabiliyor.

Marvel Avengers Alliance‘da iyi huylu süper kahramanlarımızın yer aldığı Avengers İttifakının çaylak üyesi olarak oyuna başlıyoruz, amacımız ise dünyada kötülüğü hakim kılmaya çalışan kötü niyetli karakterleri yani Villians İttifakını durdurmak. Bu zorlu göreve tek başımıza başlayacak ve seviye atladıkça 40’ın üzerindeki süper kahramanı kendi takımımıza dahil ederek çok daha güçlü şekilde yolumuza devam edeceğiz.

Her ne kadar süper kahramanlar Villianslarla yaptığımız savaşlarda yanımızda olsa da bizim takımımız kalabalıklaştıkça rakiplerimizin sayısı da artacağından savaşları daha rahat kazanabilmek için karakterimizi yeni özelliklerle donatmamız gerekecektir. Marvel Avengers Alliance‘da seçebileceğimiz 5 farklı sınıf bulunuyor, bu sınıflar ve özellikleri şu şekilde sıralanabilir;

Blaster: Bu sınıftaki karakterler kritik vurma yeteneği ile düşük defansı güçlendirme yeteneklerine sahiptirler. Blasterlar için en iyi takım arkadaşı olan herolar ise Iron Man, Human Torch, Storm, Dr. Strange, Phoenix, Scarlet Witch ve Ms. Marvel

Bruiser: Bu sınıfta otomatik saldırı isabet oranı ve savunmayı arttıran öfkeli modu aktif hale getirebilirsiniz. Bruiser sınıfı için en iyi takım arkadaşı olan herolar ise Hulk, Thor, Thing ve Colossus.

Infiltrator: Bu sınıfta güçlü kahramanlara karşı taktik oluşturma yeteneği, counter-attacks ve refleks değerleri yüksektir. Infiltrator sınıfı için en iyi takım arkadaşı olan herolar ise Spider-Man, Black Qidow. Gambit ve Night Crawler

Scrapper: Bu sınıfı seçen kişiler güçlü saldırılara sahip olur ve casuslarla mücadele ederken ikinci bir saldırı hakkı kazanırlar. Scrapper için en iyi takım arkadaşı olan herolar ise Wolverine, Daredevil, Luke Cage ve sif.

Tactician: Güçlü savunmaya sahip olan Tactician’lar Blaster sınıfları için anti sınıf durumundadır. Tactician sınıfı için en iyi takım arkadaşı olan herolar ise Captain America, Mr. Fantastic, Hawkeye, War Machine, Cyclops, Emma Frost ve Black Panther.

Marvel Avengers Alliance çok sayıdaki hero seçeneği, özel görevleri, stratejik dövüş sistemi ve detaylı hikayesiyle göz doldururken, sınırlı sayıda karakter oluşturma, tekrar eden görevler ile premium üyelere verilen ek görev ve ekstra erişim haklarıyla gözden düşüyor.

Marvel Avengers Alliance Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

20 yorum yapıldı
Yorum Yaz!