Master X Master (MXM) | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
K
Master X Master (MXM) Poster
Master X Master (MXM) Poster
Yayımcı
Durum
Kapandı
Grafik
İyi
Oynanış
Yüksek
Dil
Tür
Yaş
12+
PvP
Var
Kapandı
Oy Ver ! Oy Veren: 213

Önemli Uyarı
NCSoft, Master X Master (MXM) oyununun tüm hizmetlerini 31-01-2018 tarihi itibariyle durdurma kararı almıştır.
+ Diğer NCSoft oyunları.

Tecrübeli oyun firması NCSoft tarafından Avrupa’da yayımlanan Master X Master (kısa adıyla MXM), gelişmiş özelliklere sahip yeni nesil bir MOBA oyunudur. Benzerlerinden farkl olarak W A S D tuşlarıyla karakterinizi yönlendirebildiğiniz oyunda bu sayede daha akıcı ve seri maçlar yapabiliyorsunuz.

PvP’nin yanı sıra co-op destekli PvE karşılaşmalar da düzenleyebildiğiniz MXM‘de, hem takım hem de bireysel savaşlarda yer almanız mümkün. Master X Master‘da ki en ilginç özelliklerden birisi ise mini oyun seçeneği. Hakkında henüz detaylı bilgi paylaşılmasa da videolardan anlaşıldığı kadarıyla 2D bir ortamda kısa co-op görevlerden oluştuğunu söyleyebiliriz.

PvP modunda klasik 3 koridorlu haritalarda yapılan 5’e 5 maçlara ek olarak farklı kurguda 3’e 3 maç seçeneği de sunuluyor. Şu an için oyun sırasında eşya alma özelliği yer almayan MXM‘de seviye atladıkça sadece yeteneklerinizi arttırabiliyorsunuz. Savaşçılara “Master” isminin verildiği oyunda NCSoft tarafından yayınlanmaya devam eden bazı oyunlara ait karakterleri görmek de mümkün.

Oyundaki en yenilikçi özelliklerden biri ise “TAG Sistemi”. Hem PvP hem de PvE modunda kullanılabilen bu sistem sayesinde her maç için 2 farklı karakter seçmenize izin veriliyor. Oyun sırasında bu 2 karakteri aynı anda kontrol etmek zorunda kalmadan tek tuş ile karakterler arasında geçiş yapabiliyor ve oyunun gidişatına göre istediğiniz karakter ile devam edebiliyorsunuz. Karakter geçişi için 15 saniye limitinin yer aldığı MXM‘de beklemede olan karakter enerjisini doldurabildiği için oyun sırasında büyük avantaj sağlıyor.

Master X Master alfa test sürecinde gerçekleştirdiğimiz ilk bakış videosunu izleyerek oyun hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Master X Master (MXM) Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

3 yorum yapıldı
Yorum Yaz!