Merc Elite | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
K
Merc Elite Poster
Merc Elite Poster
Yayımcı
Durum
Kapandı
Grafik
İyi
Oynanış
Yüksek
Dil
Tür
Yaş
7+
PvP
Var
Kapandı
Oy Ver ! Oy Veren: 82

Önemli Uyarı
Bigpoint, Merc Elite oyununun tüm hizmetlerini 21-08-2014 tarihi itibariyle durdurma kararı almıştır.
+ Diğer Bigpoint oyunları.

Bigpoint tarafından geliştirilen ve yayımlanan tarayıcı tabanlı mobA oyunu Merc Elite, beta testinin ardından hatasız olarak oyun severler ile buluşmaya hazırlanıyor. Ülkelerin ordularının dağıtıldığı ve dev şirketlerin dünyadaki kaynakların tamamını sömürmeye çalıştığı yakın gelecekte geçen Merc Elite‘de eskiden orduda görev yapmış deneyimli askerlerden oluşan elite isimli özel birliklerin komutanı rolünü üstleniyorsunuz.

Stratejinin ağır bastığı Merc Elite‘de oyunun durumuna bağlı olarak gerilla savaşı veya pusuya yatma gibi çeşitli taktikler uygulayabilir, böylece düşmanı hazırlıksız yakalayarak savaşta avantaj sağlayabilirsiniz. Tacrician, Assault, Juggernaut, Recon ve Heavy Gunner olmak üzere 5 farklı karakter sınıfının yer aldığı Merc Elite‘de her sınıf ayrı bir alanda uzmanlık göstermekte ve kendine özgü özel yetenekler ile saldırı düzenleyebilmektedir. Savaşa girerken takımınıza dahil edeceğiniz askerlerin sınıfını düşman takımın askerlerine göre belirlediğiniz taktirde takımınızın özel yeteneklerinden en üst düzeyde faydalanabilir ve rakiplerinizi bozguna uğratabilirsiniz.

Merc Elite Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

5 yorum yapıldı
 • LLlyTHuK says:

  Arkadaşlar Ben Point Blank Türkiye Oyununu Bilgisayarima kayıt etmek istiyorum ama olmuyor.. Bana öğretsenize siz nasıl ediyorsunuz ?

 • Ganjaman says:

  Oyun çok iyi rütbe ve tim sistemi var.
  Oynarken biraz kurcalayıp kıyafet kombineleriyle daha stratejik karakterler yaratabildiğinizi göreceksiniz.

  İyi oyunlar kesinlikle oynanması gereken takım oyunu.

 • ahmet says:

  bu oyunun sistem gereksinimlerini bulamadım nerede

  • haydar says:

   Bu oyun tarayıcı oyunu. Sistem gereksinimlerini ne yapacaksın bilgisayara indirilmiyor kurulum yapılmıyor. Aç oyna o kadar. Yukarıda ki butonda da Hemen Oyna yazıyor zaten. İndirilen oyunlarda Hemen İndir yazar sol taraftada sistem gereksinimleri.

 • Emre says:

  Oyun süper ama level veya rütbe olsa güzel olurdu başka hiçbirşey yok sadece BP var