Metal Assault | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

IDC Games yayımcılığında oyun severler ile buluşan Metal Assault, 2D grafiklere sahip aksiyon/macera türünde bir MMOTPS oyunudur. Eski tarz atari oyunlarına benzerliğiyle dikkat çeken Metal Assault‘ta düşmanlarınızı hedef alarak hızlı bir şekilde yok etmeye çalışıyorsunuz.

PvP savaşların yanı sıra co-op modunun da yer aldığı oyunda ister tek başınıza isterseniz takım halinde bilgisayara karşı savaşarak farklı zorluktaki aşamaları geçmek için mücadele edebilirsiniz. Geniş bir silah seçeneği sunan Metal Assault‘ta 8 kişilik takımlar kurabilir ve farklı büyüklükteki haritalarda yüksek tempolu savaşlara imza atabilirsiniz.

680 yılında doğan kaynak ihtiyacına sonunda başlayan savaşları konu alan Metal Assault‘ta; Profesör Dr. Russell tarafından keşfedilen ve hemen ardından kayıplara karışan çok yüksek enerji üretme özelliğine sahip kaynağı bulmaya çalışıyor ve bu sırada karşınıza çıkan diğer kaynak avcılarını yok etme mücadelesi veriyorsunuz.

Taktiksel yeteneklere sahip Ai, savunmada uzmanı Carl, kesin nişancı nişancı Marie ve gücün simgesi Burton arasından dilediğiniz karakteri seçerek aksiyon dolu bir yolculuğa çıkabilir, zombiler ve kurt adamlar gibi onlarca türde yaratığa karşı savaşarak Metal Assault‘taki en cesur asker olma şansı yakalayabilirsiniz.

Metal Assault Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows XP
İşlemci: Intel Pentium
RAM: 1 GB
HDD: 500MB
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 8600 ve üzeri
İşletim Sistemi: Windows 7 ve üzeri
İşlemci: Intel i3 ve üzeri
RAM: 2 GB
HDD: 500MB
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTS 250 ve üzeriYorumlar

Henüz yorum yapılmadı