Metro Conflict | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Güney Kore merkezli oyun geliştiricisi Red Duck Inc. tarafından geliştirilen ve yayımlanan futuristik MMOFPS oyunu Metro Conflict, Steam üzerinden oyun severler ile buluşuyor. İlk oyunları olan A.V.A: Alliance of Valiant Arms ile bir çok bölgede önemli başarılara imza atan Red Duck, sektörde edindiği tecrübeleri Metro Conflict‘te uygulayarak FPS tutkunlarının gönlünü fethetmeyi hedefliyor.

Hızlı bir oynanışa sahip olan oyunda ajan olarak isimlendirilen farklı alanlarda uzmanlaşmış ve benzersiz özel yeteneklere sahip 12 ayrı karakter seçeneği bulunmakta. Mücadele sırasında taktiksel üstünlük sağlayan bu özel yetenekler arasında teleport, küçülme, görünmezlik, iyileştirme ve kendini kopyalama (hologram) gibi oyunu keyifli hale getiren özellikler bulunmakta.

Yeteneklerin bir kısmı sadece kullanan karakter için fayda sağlarken (küçülme, hologram gibi) bir kısmı da yakınındaki veya tüm takım arkadaşlarına fayda sağlayabilmekte (iyileştirme, hızlandırma, maksimum zırh, teleport, görünmezlik vs).

Sızma, kaçış ve yıkım modu olmak üzere 3 farklı takım bazlı çatışma modunun yer aldığı Metro Conflict‘te bunlara ek olarak EXD (Extreme Domination) adında özel bir mod daha bulunmakta. 6 kişilik 2 takımın oynayabildiği bu modda takımlardan biri marker adı verilen cihazı hakimiyet altına almak için mücadele ediyor.

Futuristik mekanları ve silahlarının yanı sıra benzersiz karakter yetenekleriyle keyifli bir oyun deneyimi sunan Metro Conflict the Origin, free2play modelde hizmet vermekte.

Metro Conflict Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Win XP(SP3), 7, 8, 10
İşlemci: Dual Core 2.4GHz
RAM: 4 GB
HDD: 5 GB
Ekran Kartı: Intel HD3000
DirectX: Sürüm 9.0c
İşletim Sistemi: Win 64bit XP(SP3), 7, 8, 10
İşlemci: Dual Core 2.4GHz
RAM: 4 GB
HDD: 5 GB
Ekran Kartı: GeForce 9800GT
DirectX: Sürüm 9.0cYorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!