MineFight | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Consala tarafından geliştirilen ve yayımlanan MineFight indirme ve yükleme yapmadan tarayıcınızdan oynayabileceğiniz tarayıcı tabanlı savaş/strateji oyunudur. 21. yüzyılda geçen oyundaki amaç sınırlı miktardaki kaynakları en iyi şekilde kullanarak ekonomik, siyasi ve askeri bakımdan rakiplerinize üstünlük sağlamak. Sahip oluğu kısıtlı kaynakları doğru kullanabilen oyuncular zamanla savaşlarda galip gelecektir. Facebook üzerinden de oynanabilen MineFight tamamen Türkçe arayüze sahip olmakla birlikte ücretsizdir (free2play).

MineFight‘a belli miktarda maden ile başlanır. Maden demek güç demektir. Bu yüzden madenlerinizi hem işgal, hem de üretim yoluyla arttırmanız gücünüzü de arttıracak, dolayısıyla rakiplerinize karşı üstünlük sağlayacaktır. MineFight‘i diğer online strateji oyunlarından ayıran en önemli özelliği ise günümüz gerçekliğine daha yakın olmasıdır.

MineFight Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

2 yorum yapıldı
 • doruk karlıdağ says:

  “her kimin bir hesabı var ise, bilsin ki, Allah ın da bir hesabı vardır”
  dorukkarlda 57 saniye önce ütbe: er
  kullanıcı adı: ankademir
  ittifak: tckilledteam
  puan: 1058
  şehir adedi: 16
  başkent: 928,803 ankademir
  radyoaktivite: 0

  az utanın be. hile bu kadar açık yapılmaz. birde “operler oyuna müdahale etmez” dersiniz taaa “d” serisinden buyana her şikayet edilişinde. 16 şehri olan adamı 1058 puan yapan ben değilim herhalde. ne dersiniz? alper bey, mehmet emin bey . biz paralelin her alanda işlerini daha profesyönelce yaptığını sanırdık! nede olsa hocaları önde gelen entelejansiya. gerçi onlarda hep eline yüzüne bulaştırır operasyonlarını çok kere ya neyse.

 • osman albayrak says:

  Bu oyuna hiç bulaşmayın tam bir üçkağıt oyunudur donunuza kadar soymaya yöneliktir emek harcayıp dünya birlikde bassanız alakası olmayan sebepten ceza alır bastığınız biriğin yarısı ceza puanına girer bu oyunda parası olanın borusu öter ayrıca oyun yönetimide oyuncu gibi oynar zamanı geldiğinde nbc atarak para harcamaya iter asla bulaşmayın

Yorum Yaz!