Mitoloji Online | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
K
Mitoloji Online Poster
Mitoloji Online Poster
Yayımcı
Durum
Kapandı
Grafik
Orta
Oynanış
Yüksek
Dil
Tür
Yaş
7+
PvP
Var
Kapandı
Oy Ver ! Oy Veren: 246

Önemli Uyarı
37Games, Mitoloji Online oyununun tüm hizmetlerini 15-09-2016 tarihi itibariyle durdurma kararı almıştır.
+ Diğer 37Games oyunları.

5 kıtada faaliyet gösteren global oyun geliştiricisi ve yayımcısı 37Games tarafından Türkçe dil desteğiyle oyun severlerin hizmetine sunulan Mitoloji Online, tarayıcı tabanlı bir MMORPG oyunudur. Adından da anlaşılacağı üzere mitoloji ile iç içe olan oyunda Yunan mitolojisindeki tanrı ve yaratıkların adı sık sık geçiyor. Konusunu Titanlar ile Olimpiyalılar arasında başlayan savaş sonucunda Titanların pandoranın kutusunu açarak kötülüğü serbest bırakmasından alan Mitoloji Online‘da seçmiş olduğunuz kahraman ile bu kötülüğü durdurmaya çalışıyorsunuz.

Oyunda sadece insan ırkı bulunmakta, tanrıların desteğini alarak kötülüğe karşı savaşan insan ırkında benzersiz yetenek ve özelliklere sahip 5 farklı karakter sınıfı yer alıyor. Büyücü, silahşör, kahin, avcı ve şövalye adındaki bu sınıflardan istediğinizi seçerek tehlikeli görevlere atılıyor ve dünyayı etkisi altına alan kötülüğü yok etmeye çalışıyorsunuz. İlk seviyeleri hızlıca atlayabildiğiniz Mitoloji Online‘da verilen görevleri yerine getirerek kısa sürede seviye atlarken aynı zamanda karakteriniz için gerekli olan kıyafet, takı, silah ve benzer eşyaları elde edebiliyorsunuz.

Ana karakterinizin yanı sıra yardımcı karakterler de elde edebildiğiniz oyunda bu karakteri bağımsız olarak geliştirebiliyor ve savaş sırasında istediğiniz alanlarda konumlandırabiliyorsunuz. Peri, binek, lonca, otomatik yön bulma ve AFK modunun da yer aldığı Mitoloji Online‘da aksiyon dolu savaşlar sizi bekliyor.

Mitoloji Online Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
Mitoloji Online Promo Kod / Beta Key

İlgili HaberlerYorumlar

10 yorum yapıldı
  • halef gören says:

    lan gercekten çok da sevmiştim her ay bakıyorum açılmamıs niye kapandı abicim be cokda güzel bi oyundu bee

  • White Gamer TR says:

    kapanmış ama

  • ilknur says:

    bu oyunu çok seviyorum ilk facebookta oynamaya başlamıştım sonra bağımlısı olmuştum. nerdeyse her 2 ayda bir açılmış mı diye kontrol edip duruyorum.Oyun neden kapatılma kararı almış anlamadım. we miss <3

Yorum Yaz!