Monkey King Online | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
K
Monkey King Online Poster
Monkey King Online Poster
Yayımcı
Durum
Kapandı
Grafik
Orta
Oynanış
Yüksek
Dil
Tür
Yaş
12+
PvP
Var
Kapandı
Oy Ver ! Oy Veren: 84

Önemli Uyarı
R2Games, Monkey King Online oyununun tüm hizmetlerini 25-10-2016 tarihi itibariyle durdurma kararı almıştır.
+ Diğer R2Games oyunları.

Monkey King Online R2Games tarafından yayımlanan izometrik kamera açısına sahip bir MMORPG oyunudur. Yükleme yapılmadan tarayıcı üzerinden oynanabilen Monkey King Online‘da 4 farklı karakter sınıfından bir tanesini seçerek maceradan maceraya atılabilir, PvE’nin yanı sıra PvP savaşlarına katılabilirsiniz. Türkçe dil desteğiyle yayınlanan oyun, free2play modelde hizmet vermektedir.

Her biri farklı görünüm ve yeteneklere sahip olan demir yelpaze, boğa, maymun ve tilki adındaki sınıflardan birine dahil olduktan sonra başladığınız Monkey King Online‘da otomatik oynama özelliği sayesinde görevleri zorlanmadan yaparak çok kısa sürede 40. seviyeye kadar yükselebilir ve karakterinizi iyi bir duruma getirebilirsiniz. Binek sistemi sayesinde çeşitli özelliklerde farklı binekler elde ederek oyundaki hızınızı da yükseltmeniz mümkün. Savaş sırasında sizinle birlikte düşmana saldıran bir savaşçıya dönüşen bineklerinizin seviyesi ne kadar yüksek olursa size sağladığı fayda da o kadar çok olacaktır.

Zindanları, güçlendirme sistemi, PvP alanları ve çok sayıda göreviyle keyifli bir oyun deneyimi sunan Monkey King Online, “ölümsüzler sistemi” ile de benzerlerinden bir adım öne çıkıyor. Karakterinizi farklı görünümdeki ölümsüzlerin görünümüne sokarak onların yeteneklerini kullandığınız bu özellik sayesinde düşmanınıza göre seçim yaparak savaşları daha kolay kazanabilirsiniz. AFK modu ile de dikkat çeken Monkey King Online‘da oyun ekranı açık olmasa bile karakteriniz savaşarak seviye atlamaya, eşya ve para toplamaya devam eder.

Monkey King Online Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

2 yorum yapıldı
 • BirDost says:

  Oyun cok sacma ve sıkıcı ve birçok eksik bulunuyor eger oyunu oynamayı dusunurseniz bunları görürsünüz zateen (:

 • İsimsizbiri says:

  Oynayacak arkadaşlara önemli uyarı !

  Oyuna başlamayın , oyunda bir sürü hata var ..
  Ben 71 lvlim .
  Hata ve sorunlar kaldırılmadan oynamayı düşünmüyorum.