My Free Zoo | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Upjer tarafından yayınlanan My Free Zoo, her yaştan oyun severin keyifle oynayabileceği tarayıcı tabanlı hayvanat bahçesi yönetme oyunudur. Türkçe dil desteğiyle yayınlanan oyunda müdürü olduğunuz ve kimsenin uğramadığı, 1-2 hayvan ve ağaçtan başka birşey olmayan hayvanat bahçesini en iyi şekilde dekore edip çeşitli hayvanlarla doldurarak insanların ziyaret etmesi için çabalıyorsunuz.

Çok sayıda hayvan türünün yer aldığı oyunda seviye atladıkça yeni hayvanlara sahip olabiliyorsunuz. Hayvanat bahçenize dahil ettiğiniz her yeni hayvan ise daha fazla kişinin bahçenizi ziyaret etmesini ve böylece daha fazla para kazanmanızı sağlıyor. My Free Zoo‘da Hayvanlarınızı güvenli bir şekilde sergileyebilmek için farklı boyutlarda özel çitler kullanmalısınız. Çitlerinizin etrafına yol döşeyerek ziyaretçilerinizin gezmesini sağlarken, yol kenarına koyacağınız çeşitli ağaç ve bitkilerle de ziyaretçilerinizin sıkılmasını engelleyebilirsiniz.

My Free Zoo‘da sahip olduğunuz her hayvan sizden özel ilgi beklemektedir. Hayvanlarınızı zaman zaman eğlendirip beslemeli ve temizlik ihtiyaçlarını gidermelisiniz. Aksi taktirde hayvanlarınız mutsuz olacaktır. Ayrıca hayvanat bahçenize yerleştireceğiniz hediyelik eşya dükkanı gibi alanlarla, gelen ziyaretçilerinizin daha mutlu olmasını ve daha fazla vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz.

My Free Zoo Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

9 yorum yapıldı
Yorum Yaz!