Naruto Online | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Bandai Namco lisansıyla Tencent tarafından geliştirilen ve bir süredir Oasis Games tarafından farklı bölgelerde İngilizce dil desteğiyle yayımlanan Naruto Online tarayıcı tabanlı RPG oyunudur. Köyündeki en yetenekli ninja ustası olmayı amaçlayan Naruto Uzumaki adındaki bir gencin başından geçenleri konu alan oyun, 35 farklı ülkede 200 milyonun üzerinde satan bir manga serisinden uyarlandı.

Toprak, su, ateş, rüzgâr ve yıldırım elementlerini temsil eden benzersiz yeteneklere sahip 5 farklı karakterin yer aldığı Naruto Online‘da dilediğiniz karakteri seçerek oyuna başlayabiliyorsunuz. Zengin görev seçeneği ve farklı oyun modlarıyla keyifli vakit geçirmenizi sağlayan Naruto Online‘ın en güzel özelliklerinden biri ise serinin takipçilerinin yakından tanıyacağı Naruto, Sasuke ve Sakura gibi efsane karakterlerin oyunda zaman zaman ekibinize dahil olarak savaşlarda size destek olması.

Naruto serisini seslendiren ekip tarafından seslendirilen oyunda tek veya çoklu oyun modunda oynayabilir davasa dünya savaşlarına katılabilir ve bosslara meydan okuyabilirsiniz.

Naruto Online Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

3 yorum yapıldı
Yorum Yaz!