Need for Speed World Online | Kayıt Ol, İndir, Oyna! - [Yorum Sayfası 20]

Önemli Uyarı
Electronic Arts, Need for Speed World Online oyununun tüm hizmetlerini 01-07-2015 tarihi itibariyle durdurma kararı almıştır.
+ Diğer Electronic Arts oyunları.

Electronic Arts tarafından satın alınan Quicklime Games oyun stüdyosu tarafından geliştirilen ve EA tarafından yayımlanan Need for Speed World (NFS World), efsanevi yarış oyunu NFS‘nin >MMORG versiyonu olarak nitelendiriliyor. 123 lisanslı aracın yer aldığı oyunda farklı oyun modlarında gerçek sürücülere ve yapay zekaya karşı yarışabiliyorsunuz.

NFS Most Wanted ve NFS Carbon versiyonlarının sevilen haritalarının da entegre edildiği Need for Speed World‘de toplam 150 millik bir yarış dünyası oluşturmuş. Aynı anda 6 kişinin yarışabileceği ve uzunluğu 250 km ye kadar çıkabilen pistlerin yanı sıra 29 ayrı beceri seçeneğiyle dikkat çeken oyunda, yarış esnasında bu becerileri kullanarak avantajlı duruma geçmeniz veya rakibinizi zor duruma düşürmeniz mümkün.

Polislerin oyuna dahil edilmesiyle daha fazla aksiyon kazanan Need for Speed World Online, etkileyici görsel efektleri ve çeşitli araç özelleştirme seçenekleriyle oyunseverlerin beğenisi topluyor.

Need for Speed World Online Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows XP Service Pack 2
İşlemci: Intel P4 1.7 GHz
RAM: 1Gb Win XP, 1.5Gb Vista
HDD: 2 GB
Ekran Kartı: GeForceFX, Radeon8500, Intel GMA915 ve üzeri
Ses: DirectX 8.1 comp.
İşletim Sistemi: XP SP3 / Vista SP2 / 7
İşlemci: Intel Core 2 Duo2.0 GHz
RAM: 2 GB
Ekran Kartı: Nvidia GeForce 7900 veya 512 MB DirectX 9.0
HDD: 2 GB
Ses: DirectX 8.1Yorumlar

155 yorum yapıldı
Yorum Yaz!