Nova Raider | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Sublinet tarafından geliştirilen ve yayımlanan Nova Raider, tarayıcı üzerinden oynanabilen uzay temalı bir MMORPG oyunudur. Uzay gemisi kaptanı rolünü üstlendiğiniz oyunda sahip olduğunuz sıradan uzay gemisini geliştirerek rakiplerinize karşı üstünlük sağlamaya çalışıyorsunuz. Türk oyuncular için ayrı bir sunucunun da bulunduğu oyunu facebook hesabınızı kullanarak yeni kayıt oluşturmadan oynayabiliyorsunuz.

Nova Raider‘da belirli bir seviyeye ulaştıktan sonra uzay geminizin sınıfını belirleyebiliyorsunuz. 5 farklı sınıf seçeneğinin bulunduğu oyundaki uzay gemisi sınıfları ve özellikleri şu şekilde:

Balanced (Dengeli): Saldırı, savunma ve diğer tüm değerler eşit olarak dağıtılmıştır.
Raider (Akıncı): Yüksek hasar verme kabiliyetine sahip fakat savunma ve diğer değerleri düşüktür.
Tank (Tanker): Yüksek savunma kabiliyetine sahip fakat saldırı ve diğer değerleri düşüktür.
Support (Destek): Ekstra HP ve yeniden doğma gibi özelliklere sahiptirler.
Trader (Tüccar): Ekstra stok kapasitesine sahiptirler, daha fazla maden taşıyarak daha kolay uranyum kazanabilirler.

Oyunda sahip olduğunuz uzay geminize farklı özelliklerde silah, kalkan ve çeşitli mühimmatlar ekleyerek rakiplerinize karşı avantaj sağlayabilirsiniz. PvP ve PvE savaşları yapabildiğiniz Nova Raider‘da yok ettiğiniz düşmanlarınızdan uranyum ve zaman zaman yıldız almanız mümkün. Oyundaki 2 temel kaynak olan olan uranyum ve yıldız; teknoloji geliştirme, mühimmat satın alma gibi bir çok aşamada kullanılıyor. Bunların yanı sıra uzay boşluğunda karşınıza çıkan döteryum, plutonyum, kristal ve iridyum gibi elementleri toplayarak uranyuma dönüştürmeniz de mümkün.

Çok sayıda görev seçeneği bulunan Nova Raider‘da arkadaşlarınızı veya çevrenizdekileri davet ederek görevleri daha hızlı ve kolay tamamlayabiliyorsunuz.

Nova Raider Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

3 yorum yapıldı
Yorum Yaz!