One Piece | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Eiiçiro Oda tarafından yazılan ve aynı ismi taşıyan Japon manga serisinden uyarlanan One Piece tarayıcı tabanlı korsan oyunudur. One Piece‘de oluşturduğunuz karakter ile büyük hazineye ulaşabilmek için denizlere yelken açıyor ve karşınıza çıkan korsanlar ile mücadele ediyorsunuz. Seviyenizi yükselttikçe kendi mürettebatınızı kurabildiğiniz One Piece‘da herkesin korktuğu bir korsan olabilmek için çok çalışmanız gerekiyor.

Savaşçı, müzisyen, sniper ve olmak üzere 3 farklı karakter seçeneği yer alan One Piece‘da her karakterin farklı yeteneği, mühimmatı ve özel vuruşları bulunuyor. Gelişmiş karakter yapılandırma sistemi sayesinde One Piece‘da karakterinize çeşitli aksesuar, kıyafet ve mühimmat alarak bir çok yönden güçlenmesini sağlayabilirsiniz. Upgrade sisteminin de bulunduğu oyunda elinizdeki eşyaların seviyelerini yükselterek hem daha dayanıklı hale getirebilir hem de daha fazla hasar vermesini sağlayabilirsiniz.

Sevimli çizimleri ve savaş animasyonlarıyla keyifli bir oyun deneyimi sunan One Piece, görev sistemi sayesinde hızlıca gelişebileceğiniz eğlenceli bir oyun.

One Piece Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

7 yorum yapıldı
Yorum Yaz!