Orcs Must Die! Unchained | Kayıt Ol, İndir, Oyna! - [Yorum Sayfası 4]

Texas merkezli online oyun geliştiricisi Robot Entertainment tarafından geliştirilen ve yayımlanan Orcs Must Die! (OMD) Unchained; Gameforge ile çıktığı Avrupa yolculuğunu geçtiğimiz yıllarda sonlandırarak Türkçe dil desteği vermeyi bırakmıştı. Trinigy’s 3D grafik teknolojisi kullanılarak Vision Engine oyun motoru ile 2011 yılında geliştirilen OMD serisinin yeni özellikler kazandırılmış güncel MMOTPS versiyonu olan Orcs Must Die! Unchained İngilizce dil desteğiyle hizmet vermekte.

Kale savaşları ve 3. şahıs nişancı (TPS) mücadelelerinin harmanlanmasıyla ortaya çıkan Orcs Must Die! Unchained‘de oyun içi tuzaklar, çılgın silahlar, eğlenceli karakterler ve yüksek dozda aksiyon içeren PvP savaşları sizi bekliyor. Kendine özgü tasarımlara sahip haritalarıyla farklı bir oyun deneyimi sunan Orcs Must Die! Unchained‘de temel amaç düşman ekibin bölgenize gelip kalelerinizi yok etmesini engellemek ve onların kalesini işgal ederek kulelerini yok etmek.

En ilkel barbardan, en asil savaşçıya kadar zengin bir kahraman seçeneği sunan Orcs Must Die! Unchained‘da her kahramanın benzersiz özel yetenekleri ve kendine has dövüş stili bulunuyor.

Orcs Must Die! Unchained Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
Orcs Must Die! Unchained Promo Kod / Beta Key

İlgili HaberlerYorumlar

33 yorum yapıldı
 • IIHaYLazIIco says:

  beyler ben indirdim oyun açılıyor ama ws alanına tam giriyoruz açılmıyor hata verip duruyor

 • azraill ölümü says:

  çok güzel bir oyun

 • crawl77 says:

  Oyun cok güzel 🙂

 • yaşar says:

  açık beta ne zmn olcak la

 • akın says:

  ne açılmaz bir oyunmuş beeee millete kapalı beta kapalı beta deyip karakter satıyorlar öyle böyle degil birde iyi para istiyorlar oyun açıldığında o paket alan arkadaşlar karakterleri silinse dahi oyuna kapalı beta sürecinde para harcamak istemeyen vede başlamayan kişilerden herhalde 10.0 önde olucaklar öncelik onların olucak muhtemel olarak oyununda kaderi yazılmış olucak o yüzden açık betası yayınlansa dahi oynanacak bir oyun olarak görmüyorum game force şirketi işi gücü para olan bir şirket aynı joy game gibi

 • evren çatal says:

  lütfen bir tane anahtar kodu verin lutfen

Yorum Yaz!