Overlords of War | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Joywar yayımcılığında oyun severler ile buluşan Overlords of War, yükleme ve kurulum gerektirmeden tarayıcı üzerinden oynanabilen bir savaş/strateji oyunudur. Kullanıcı dostu arayüzü ve eğlenceli grafikleriyle her seviyedeki oyuncunun rahatlıkla adapte olabileceği bir yapıdan olan oyun şu an için İngilizce dil desteğiyle free2play modelde hizmet vermekte.

3 erkek, 3 kadın olmak üzere 6 farklı karakter seçeneği sunan Overlords of War‘da farklı özelliklerde ordular kurarak yapay zekaya ve gerçek oyunculara karşı savaşıyorsunuz. Seviye ilerledikçe ordunuza büyü, ok, kılıç veya mızrak gibi çeşitli yeteneklere sahip olan saldırı ya da savunma ağırlıklı birlikler dahil edebiliyorsunuz.

Birliklerinizin sayısı sahip olduğunuz seviyeye göre elinizdeki kaynaklar ile çoğaltabildiğiniz gibi, birliklerin komuta eden komutanlara çeşitli yükseltme işlemleri yaparak ek özellikler kazandırabiliyorsunuz.

Animasyonlar ile desteklenen gerçek zamanlı savaşlar yapabildiğiniz Overlords of War‘da, sahip olduğunuz birlikleri savaş alanında yer alan 12 farklı mevziye istediğiniz şekilde konumlandırabiliyor, düşman ordularının yeteneklerine göre belirli düzende saldırmalarını sağlayabiliyorsunuz. Birliklerin kendi yeteneklerinin yanı sıra ileri seviyelerde özel savaş yetenekleri de kullanabildiğiniz oyunda, savaş sırasında hızlanma, ekstra güç gibi özellikleri aktif ederek rakibinize karşı üstünlük sağlayabilirsiniz.

Overlords of War‘da madencilik, çiftçilik ve ormancılık gibi çeşitli ek işler yaparak bina ve birim üretmek için gerekli olan ham maddeleri toplayabilir, rakiplerinizi yağmalayarak onların kaynaklarından pay alabilirsiniz.

Overlords of War Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

Henüz yorum yapılmadı