2015’in En İyi F2P Xbox One Oyunu: Neverwinter! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
2015'in En İyi F2P Xbox One Oyunu: Neverwinter! Poster
2015'in En İyi F2P Xbox One Oyunu: Neverwinter! Poster

Perfect World tarafından Türkçe dil desteğiyle yayımlanan Neverwinter PC'de yakaladığı popülerliği Xbox platformunda da arttırarak sürdürüyor. Xbox'ta kısa sürede 1.6 milyon oyuncuya ulaşan Neverwinter 2015 yılında beş yeni ücretsiz güncelleme ile içeriğini daha da genişletmeye hazırlanıyor.
Faaliyet Tarihi:
18.05.2015

Perfect World tarafından Türkçe dil desteğiyle yayımlanan Neverwinter PC’de yakaladığı popülerliği Xbox platformunda da arttırarak sürdürüyor. Xbox’ta kısa sürede 1.6 milyon oyuncuya ulaşan Neverwinter 2015 yılında beş yeni ücretsiz güncelleme ile içeriğini daha da genişletmeye hazırlanıyor.

Neverwinter Xbox One, 1.6 milyonu aşkın oyuncuyu ağırlıyor!

2015’te Neverwinter‘a beş yeni ücretsiz güncelleme geliyor.

18.05.2015 — Ücretsiz oynanabilen MMORPG’lerin önde gelen yayımcısı Perfect World Europe B.V. ve Cryptic Studios, Neverwinter‘ın günümüz itibarıyla 1,6 milyonu aşmış olan oyuncu sayısıyla 2015’in oynaması ücretsiz en iyi Xbox One (Microsoft’un hepsi bir arada oyun ve eğlence sistemi) oyunu konumunda olduğunu duyurdu. Cryptic, Neverwinter‘ın nefes alan dünyasını canlı tutmak amacıyla 2015 senesinde yayınlayacağı beş ücretsiz güncellemeyle Tyranny of Dragons ve Elemental Evil dahil olmak üzere popüler Dungeons & Dragons hikayesi malzemelerini bünyesine katacak.

2015'in En İyi F2P Xbox One Oyunu: Neverwinter infografik Unutulmuş Diyarlar’da şu an maceradan maceraya koşan milyonlarca oyuncunun yanı sıra, Neverwinter oyuncuları simgeleşmiş Dungeons & Dragons canavarlarıyla hesaplaşarak Xbox One’daki oynaması ücretsiz ilk MMORPG’de inanılmaz başarılara imza attı. Bu başarılara şunları örnek verebiliriz:

– 92.000’i seviye üst sınırı olan 60’a ulaşmayı başaran 2,3 milyon karakter oluşturuldu
– 86 milyon dakika boyunca Neverwinter oynandı
– 16 milyar Astral Elmas kazanıldı
– 10 milyon grup oluşturuldu
– İçlerinde Yaşayan Ölülerin, Orkların ve Haydutların olduğu 1 milyarı aşkın düşman yok edildi
– 92 oyuncu, 1.000’den fazla ejderha öldürdü

“Konsol pazarına giriş yaptığımız ürün olan Neverwinter‘ın Xbox One’da yakaladığı başarı, bizi gerçekten de mest etti,” diye açıklıyor Perfect World Entertainment Yönetim Kurulu Başkanı Bryan Huang. “Çevrimiçi oyunlarımızla hedeflediğimiz, oyuncuların içinde olmaktan keyif aldıkları dünyalar oluşturmak ve güncelleme yayınlarıyla yeni içerikler sunarak oyun deneyimi gelişiminde onlara destek olmak.”

“Perfect World Entertainment ve Cryptic Studios’daki ortaklarımızın uluslararası dağıtıma sundukları ilk Xbox One oyunu olan Neverwinter‘ın böylesine erken bir başarı elde etmesi çok heyecan verici,” diyor Xbox Şefi Phil Spencer. “Biz oyun tutkunları, Xbox One’daki benzeri olmayan bu oynaması ücretsiz MMORPG’yi çok sevdik ve bu platform bağının yeni içerikle birlikte daha da güçlenmesini bekliyoruz.”

Neverwinter Xbox One, capcanlı bir sosyal dünya içinde tam teşekküllü bir rol yapma deneyimi sunarak oyunculara Dungeons & Dragons maceralarının tadını arkadaşlarıyla birlikte çıkarma fırsatını sunuyor. Neverwinter Xbox One, arkadaş listesi entegrasyonu ve optimize edilmiş kontroller gibi konsol özelliklerinden de faydalanarak MMORPG deneyimini bilgisayardan konsola kolayca taşımayı başarıyor.

Neverwinter, hareketli savaşları ve destansı zindanları ön plana çıkaran, aksiyon dolu ve oynaması ücretsiz bir MMORPG. Oyuncular, muazzam Neverwinter‘ı ve onu çevreleyen kırsalları, Unutulmuş Diyarlar’ın bu simgeleşmiş şehrinin hala canlı olan tarihini öğrenerek ve birçok düşmanıyla savaşarak keşfediyor. Neverwinter, PC ve dijital olarak Xbox One sürümüyle Altınla* oynaması ücretsiz formatıyla Xbox Games Mağazası’nda sizi bekliyor.

Oyun hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak ve bilgisayar üzerinden hemen ücretsiz oynamaya başlamak için Neverwinter tanıtım sayfasını ziyaret edin.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 2.662


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı