Abbas Güçlü İle Büyük Oyun Başlıyor! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Abbas Güçlü İle Büyük Oyun Başlıyor! Poster
Abbas Güçlü İle Büyük Oyun Başlıyor! Poster

Abbas Güçlü İle Büyük Oyun yarışması 100 milyar doları aşan büyüklüğü ile en önemli sektörlerden biri haline gelen oyun sektörüne girmek isteyen oyun tutkunlarına dünyaya açılma fırsatı sunuyor. Yarışma detayları, katılım formu ve koşulları ile ödüllere haber içeriğinden ulaşabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:

Gençlerin sesi haline gelen Abbas Güçlü, yeni yarışma programı ile çok yakında Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor. dünyanın en önemli sektörlerinden biri haline gelen dijital oyun sektörü, oldukça farklı bir format ile Abbas Güçlü sunuculuğunda Kanal D’de yerini alacak.

Netmarble Türkiye ve HUB Starter girişimiyle ortaya çıkan yarışmada katılımcılar 250.000 TL yatırımcı desteğinin yanı sıra yayıncı desteği, özel eğitimler ve etkinlik katılım hakkı kazanma fırsatı yakalayacak.

Her yaştan insanın vazgeçilmezi haline gelen dijital oyun dünyasında parlak bir kariyer fırsatı tanıyacak olan program, sadece oyun oynayan değil, oyun yazan, bu sektörde üreten gençleri dünya vitrinine çıkaracak. Dijital çağa üretimleriyle damga vuran gençlere fırsatlar tanıyacak olan “Abbas Güçlü ile Büyük Oyun”, Türkiye’nin oyun geliştiricisini, oyun yazanını bulacak.

Yarışmaya “Yeni bir oyunum var, en iyi benim oyunum, Türkiye’yi mobil oyunlarında farklı bir noktaya taşırım” diyen herkes başvurabilecek. Büyük oyun yarışma başvurularını bu sayfadan yapabilirsiniz.

Abbas Güçlü İle Büyük Oyun Ödülleri

Büyük Oyun Hakkında Merak Edilenler

“ABBAS GÜÇLÜ İLE BÜYÜK OYUN” yarışmasına kimler katılabilir?
– Yarışmaya katılmak için üniversite mezunu olmak şart değil. Yalnız, yarışmaya katıldığınız proje üzerinde ciddi bir çalışma yapmanız gerekiyor. Yarışmaya katılacak projelerin bilimsel dayanağı olacağı için bu kriterlere uymayan projeler değerlendirmeye tabi tutulmayacaktır.

Yarışmaya birden fazla projeyle katılabilir miyim?
– Yarışmamızın ön elemesine birden fazla proje ile katılım sağlayabilirsiniz. Ancak yarışmada, jürinin onay vereceği tek proje ile yer alabilirsiniz.

Başvurumun size ulaştığından nasıl emin olacağım?
– Başvuru formunu başarıyla doldurduğunuz takdirde ekranda başvurunuzun bize ulaştığına dair bir bildirim görünmektedir.

Başvurumu yaptım. Şimdi ne yapacağım?
– Başvurusunu tam ve doğru şekilde yapan adaylar, ön değerlendirmeden sonra telefonla ön elemenin yapılacağı yere davet edilecektir.

Program nerede gerçekleştirilecek?
– Program KANAL D stüdyolarında gerçekleştirilecektir.

Ulaşım ve Konaklama nasıl olacak?
– Konaklama ve ulaşım yarışmacılara aittir. Finale kalanların konaklaması ise program tarafından karşılanacaktır.

Yarışmaya fikir bazında bir projeyle katılabilir miyim?
– Yarışmanın amacı uygulanabilir projeleri hayata geçirmektir. Bu nedenle adaylar, uygulanabilir fikir ve projelerle yarışmaya katılabilirler.

Yarışmaya kaç kişi katılabilir?
– Yarışmaya, proje başına en fazla 3 kişi katılabilir.

PC oyun ile katılabilir miyim?
– Yarışmaya sadece Mobil oyunlar katılabilir.

Şirket olmak gerekir mi?
– Yarışmaya katılım için şirketiniz olmak zorunda değil. Bireysel olarak da katılabilirsiniz.

Oyun herhangi bir platformda yayınlanmış olmak zorunda mı, kaç yıl yayınlanmış olmalı?
– İOS yada Google Play’de yayınlanmış olmak zorunda değil. En fazla 1 yıl yayınlanmış olması gerekiyor.

Oyunu tek başıma geliştirmek zorunda mıyım?
– Oyunu birkaç kişi geliştirebilir.

Toplam Okunma Sayısı : 1.691


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!