AION 3.5 Yama Notları | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
AION 3.5 Yama Notları Poster
AION 3.5 Yama Notları Poster

Gameforge tarafından yayınlanan MMORPG oyunu AION'un 3.5 güncellemesine ait yama notları gün yüzüne çıkıyor. Çoklu oyuncu savaşlarına imkan veren iki yeni arena, 4 yeni binek, yeni ev tasarımları ve görevler gibi birçok yenilik sizi bekliyor.
World of Warships Kayıt Ol
Faaliyet Tarihi:
21.01.2013

AION Free-to-Play: 3.5 sürümü Avrupa’da yayınlanıyor. Güncelleme beraberinde yeni mahzenler, PvP arenaları, binekler ve görevler getiriyor.

Karlsruhe – Yayımcı şirket Gameforge piyasaya fantezi MMORPG‘si Aion’a ait 3.5 yama notlarını sürüyor. Oyuncuları iki zorlu mahzen ve güçlü Ejderha Hükümdarı Tiamat‘la yapılacak final dövüş bekliyor. Bu final dövüşte biraz şansla yeni “mistik” kategorisine ait bir silah seti ele geçirebilecekler. PvP hayranlarına özel yeni içerikler: Hizmete çoklu oyuncu savaşlarına imkan veren iki yeni arena açılacaktır.

Bunların dışında, güncelleme kapsamına dört yeni binek, yeni ev dizaynları ve özel görevler dahil edilecektir. Devalar bu özel görevleri kendi köylerindeki panodan teslim alabilecektir. Bu sayede köylerinin gelişmesine katkıda bulunup yeni YZK’ların etkinleştirilmesini sağlamış olacaklardır.

Lejyonlara sayısız yeni görev seçeneği sunulacağı gibi seviye limitleri de 8. seviyeye yükseltilecektir. Ayrıca, lejyonlara özel yeni kıyafetler ve eşi benzeri olmayan bir binek de bulunacaktır.

Atreya dünyası geliştikçe gelişiyor: AION‘da önümüzdeki 4.0 güncellemesi beğeninize yeni sınıflar ve oldukça gelişmiş PvP ile PvE içerikleri sunacaktır.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 3.102


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı