AION 4.0 Güncellemesi Yayında! | Kayıt Ol, İndir, Oyna! /*Google DFP*/
AION 4.0 Güncellemesi Yayında! Poster
AION 4.0 Güncellemesi Yayında! Poster

Gameforge'un sevilen MMORPG oyunu AION online 4.0 güncellemesi ile bir çok yeni özelliğe kavuştu. Oyuna katılan mühendis ve sanatçı sınıflarının yanı sıra ek bölge ve kaleler, mahzenler ve yeni yetenekler ile değişen arabirim sayesinde AION artık daha keyifli.
Faaliyet Tarihi:
29.08.2013

Yeni içerik hem acemileri hem AION kıdemlilerini zorlayacak

29.08.2013, Karlsruhe – Açık test sunucusunda başarılı geçen birçok denemenin ardından artık vakti geldi: AION Free-to-Play’in Gameforge hayranları tarafından heyecanla beklenen 4.0 güncellemesi yayınlandı. Seviye üst sınırını 65’e çıkaran, üç yeni bölge açan, PvP ve PvE alanında yeni içerikler sunan bu güncelleme Atreya’ya bir de çok özel bir yenilik getiriyor: Mühendis ve Sanatçı sınıfları oyuna katılıyor.

Harp, cazibe ve canlılık dolu bir beden: Mühendis & Sanatçı sınıfı

Mühendisle birlikte oyuna teknolojiye aşık, uzak menzilli bir savaş sınıfı dahil oldu. Bu sınıf hızlı ve çevik yapısıyla eterle güçlendirilmiş ateşli silahı yardımıyla düşmana uzaktan saldırıp ona dünyayı zindan ediyor. Seviye 10’dan sonra Okçu’ya dönüşen Mühendis, hedefi sağlam eter tabancası ve eter topunu kullanır.

4.0 güncellemesindeki ikinci yeni sınıf Sanatçı’dır. Çeşitli telli çalgıların tınısı yardımıyla Sanatçılar rakiplerine saldırıp onları lanetleyebilir ve aynı zamanda silah arkadaşlarını iyileştirip güçlendirebilir. Sanatçı seviye 10’a ulaştığı anda Ozan’a dönüşür. Bu efsanevi şarkıcı Sanatçı’nın tüm yeteneklerini mükemmelleştirir, bu da onları hem teke tek hem de ekip mücadelelerinde çok etkili bir sınıf haline getirir.

4.0 her şeyi yeniliyor: Maksimum seviye, bölgeler, mahzenler ve daha fazlası

Ek sınıfların yanı sıra 4.0 güncellemesi Atreya’ya bir dizi yenilik de getiriyor: Şimdiye kadar maksimum seviye olan 60, 5 artarak 65 seviyesine yükseliyor. Kahramanlar bu seviyeye Kuzey, Güney ve Yeraltı olmak üzere üçe bölünen yeni Katalam’da ulaşacak. Yüksek seviyeli oyunculara yönelik daha birçok macera vaat eden altı yeni mahzen de bu bölgede bulunur. PvP severler de 4.0’da yeni kale ve garnizon savaşları sayesinde güncellemenin keyfini çıkaracak.

4.0 güncellemesi mevcut oyunculara yönelik içeriklerin yanında oyuna yeni katılanlara da birçok yenilik sunuyor. Düşük seviyelerde belirgin şekilde hızlanan seviye yükselimi yeni başlayanların ilerlemesi için de büyük rahatlık sunuyor. Ayrıca baştan başa yenilenen arabirim modern bir görünüme kavuşmakla kalmıyor, geliştirilmiş görev takipçisi gibi yeni özellikler sunuyor.

Bir bakışta 4.0 güncellemesi

– Yeni Sınıflar: Seviye 10’dan sonra Okçu ve Ozan’a dönüşen yeni Mühendis ve Sanatçı sınıfı oyuna katıldı.
– Karakter Seviyesi 65: Maksimum karakter seviyesi 60’tan 65’e yükseldi.
– Ek Bölge ve Kaleler: Katalam çevresindeki bölgeler çok sayıda görev ve kalesiyle maceracı kahramanları bekliyor.
– Maceralı Mahzenler: Nefret dolu bir cadı, vahşi deneyler ve üstün güce sahip bir silah, altı yeni mahzende oyuncunun savaş kabiliyetini sınayan tehlikelerden sadece birkaçı.
– Güçlü Yetenek, Silah ve Zırhlar: Oyuncuları yeni ekipman parçaları ve güçlü yetenekler bekliyor.
– Garnizon Savaşları: Oyuncular kendi fraksiyonu için üsler fethedip düşman saldırısına karşı koruyor.
– Baştan Başa Yenilenen Arabirim: Yeni görünümü ve yeni fonksiyonları AION‘u daha güzel hale getiriyor.

AION hakkında

AION asyalı premium geliştirici NCsoft® şirketinin en iyi MMO oyunudur ve beş yıldır Kore yapımı oyunlarının zirvesinde yer alır. Milyonlarca oyuncu Atreya fantezi dünyasının topraklarına yerleşmiştir. Çok sayıdaki güncellemeyle oyun sürekli geliştirildi. Bunlar arasında sayısız özellik ve işlevin yanı sıra yeni mahzenler, daha iyi ödül sistemleri, görevlerle daha hızlı seviye atlama olanakları ve deneyimli oyuncuların yeni başlayan oyunculara yardım ettikleri, iki oyuncuya da yarar sağlayan danışmanlık sistemindeki geliştirmeler bulunur. 29 Şubat 2012 tarihinden beri AION artık Free-to-Play’dir ve oyuncuların bu içerikten ücretsiz yararlanmasını sağlar.

Gameforge hakkında

20 civarında oyunu ve 400 milyonu aşkın kayıtlı oyuncusuyla etkileyici portfolyosu sayesinde Gameforge batı dünyasında kitlesel çok oyunculu online oyunların (MMOG’lerin) lider sağlayıcısıdır. Merkezi Karlsruhe’de bulunan ve uluslararası alanda faaliyet gösteren şirketler grubu, online oyunları 50’den fazla dilde kullanıcıların hizmetine sunar. Portfolyosu AION, TERA, Avrupa’nın en başarılı MMOG’si Metin2, 4Story, Runes of Magic, Elsword, Wizard101, RaiderZ gibi istemci tabanlıların yanısıra ödül almış İkariam, OGame gibi çok tutulan tarayıcı tabanlı online oyunlar ve mobil oyunlar içerir. Şirket Karlsruhe ve Berlin’de bünyesinde yaklaşık 500 çalışan barındırır.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 2.946


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı