AION 4.5 Güncellemesi Yayında! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
AION 4.5 Güncellemesi Yayında! Poster
AION 4.5 Güncellemesi Yayında! Poster

Gameforge'un sevilen MMORPG oyunuAION Free 2 Play 4.5 güncellemesi ile bir çok yeni özelliğe kavuşuyor. Sekiz yeni mahzenin yanı sıra Mühendis sınıfının ikinci uzmanlığı olan Eterket'in de faaliyete geçeceği bu versiyon hakkında detaylı bilgiyi yazının devamında bulabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
10.04.2014

Gameforge’un sevilen MMORPG oyunu AION Free 2 Play 4.5 güncellemesi ile bir çok yeni özelliğe kavuşuyor. Sekiz yeni mahzenin yanı sıra Mühendis sınıfının ikinci uzmanlığı olan Eterket’in de faaliyete geçeceği bu versiyon hakkında detaylı bilgiyi yazının devamında bulabilirsiniz.

10.04.2014 Karlsruhe – Şu andan itibaren Sevilen fantezi MMO oyun AION Free-to-Play’in 4.5 sürümü oynanabiliyor – Avrupa’daki tüm dillerde. Bu sürümün en öne çıkan özelliği ise Mühendis’in ikinci uzmanlığı. Oyuncular bundan böyle isterlerse 10. basamaktan itibaren savunmacı Etertek rolünü üstlenebiliyorlar. Güncelleme ayrıca Güney Katalam’da, Katalam Yeraltı’nda ve Abis’in üst tarafında sekiz yeni mahzenle birlikte geliyor.

AION 4.5 Güncellemesi Ekran Görüntüsü AION 4.5 Güncellemesi Ekran Görüntüsü

Her Şey Teknikte Bitiyor: Mühendis Etertek Oluyor

Etertekin silahı, yalnızca güçlü darbeler vurmakla kalmayıp aynı zamanda Mak’ını da çağırdığı eter anahtarıdır. Bu teknoloji harikası sayesinde tüm saldırıları kendi üzerine çekiyor ve bu şekilde silah arkadaşlarını hasar almaktan koruyor. Yani dövüşte çoğunlukla en ön sıralarda yer alacak ve hedefe yönelik olarak tank görevi yapacak.
PvE takviyesi de unutulmadı: Sekiz yeni mahzen, oyunun daha sonraki akışında oyuncuların ilgisini canlı tutuyor. Run Koruma Kulesi, Katalam Yeraltı’nda bulunuyor ve 65. basamaktan itibaren kullanılabiliyor. Çelik Duvar Tabyasının Savaş Meydanı, Katalam’ın güney bölgelerinde kalıyor. Abis’in üst bölümünde bulunan bölgelerde altı yeni mahzen keşfedilmeyi bekliyor ve 61 – 65. seviyeler arasındaki oyunculara hitap ediyor.

Kısa Bir Tarih Dersi: Mak ve Fraksiyonlar Savaşındaki Rolü

Elyoslar ve Asmodiyerler enerji çekirdekleri peraliti keşfettikten sonra yeni silah tipleri araştırmaya başladı. Yapım planının ve Sauro Savaş Deposu’ndaki parçalarla makine parçaları yaptılar ve Hiperion id teknolojisinden enerji kaynağını aldılar. Sonuç olarak Etertek’in Mak’ı ortaya çıktı. Elyoslar ve Asmodiyerler, eterktekin savaşta yeni bir dönüm noktası oluşturacağı konusunda hemfikir.

AION 4.5 Güncellemesi Ekran GörüntüsüAION 4.5 Güncellemesi Ekran Görüntüsü

AION Hakkında

AION, Asyalı Premium geliştirici NCSOFT® firmasının en başarılı MMO oyunu ve Kore’de yıllardır en iyiler listelerinde başı çekiyor. Tüm dünyada milyonlarca oyuncu fantezi dünyası Atreya’nın topraklarını ve bölgelerini dolduruyor. Oyun çok sayıda güncellemeyle sürekli geliştirildi ve genişletildi. Bunların arasında sayısız özelliğin ve işlevin yanında, MMO türünün yeni mahzenler, ilginç ödüllendirme sistemleri ve görevler sayesinde daha iyi seviye atlama olanakları gibi standartların yanı sıra deneyimli oyuncuların acemilere destek olduğu ve her iki tarafın da kazançlı çıktığı danışmanlık sistemi gibi yenilikler de bulunuyordu. AION 29 Şubat 2012 tarihiden bu yana Free-to-Play ve bu sayede oyunculara tüm içeriği ücretsiz olarak yaşama olanağı sunuyor.

Gameforge Hakkında

Gameforge, 20’den fazla oyun ve 400 milyondan fazla kayıtlı oyuncudan oluşan bir portföyle devasa çok oyunculu çevrimiçi oyun (MMO) alanında Batı dünyasının lider sağlayıcısıdır. Karlsruhe merkezli şirketler grubu, 75’ten fazla ülkede oyunlarını sunuyor. Portföylünde, ödüllü AION, TERA, Avrupa’nın en başarılı MMO oyunu Metin2, HEX: Shards of Fate, Sigils: Schlacht um Raios, Runes of Magic, Elsword ve Wizard101 gibi istemci tabanlı oyun dünyaları bulunuyor. Ayrıca sevilen klasik OGame ve Ikariam gibi tarayıcı tabanlı oyunların yanı sıra gittikçe artan sayıda mobil oyun da bunlara dahil. Gameforge 500 kişiye istihdam sağlıyor. Daha fazla ayrıntı için: http://corporate.gameforge.com/.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 4.752


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı