AION Eylül’de Türkçe Oluyor! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
AION Eylül'de Türkçe Oluyor! Poster
AION Eylül'de Türkçe Oluyor! Poster

Gameforge'un ses getiren free2play MMORPG oyunu AION Online Türkçe oluyor! Bir çok dilde yayını devam eden AION, Eylül 2013'ten itibaren Türkçe dil desteğini oyuncuların hizmetine sunacağını duyurdu. NCSoft tarafından geliştirilen AION 5 yıldır yayınına devam ediyor.
Faaliyet Tarihi:
02.08.2013

AION Türkçe Versiyonu 2013 Eylül’de Hizmete Giriyor!

İspanyolca, İtalyanca ve Lehçe dilleri Ağustos ayında çevrimiçi olan AION‘un Türkçe dil desteğine Eylül ayında kavuşacağı duyuruldu. Dünyanın bir çok ülkesinde oyunseverlere hizmet veren MMORPG oyunu AION, Gameforge tarafından yayınlanmakta.

02.08.2013 Karlsruhe – Gameforge, online rol yapma oyunu AION Free-to-Play’in şu andan itibaren İspanyolca, İtalyanca ve Lehçe olmak üzere üç yeni dilde hizmetinizde olacağı müjdesini sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyor. Yerelleştirme işlemi başarıyla tamamlandı ve mevcut olan Almanca, İngilizce ve Fransızca sürümlerine ekleniyor. Şu andan itibaren AION Free-to-Play büsbütün yerelleştirilmiş olan 6 dilde hizmetinizde. AION’u sitemizden indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz [AION indir]. Eylül ayında da Türkçe sürümü karşınızda olacak.

Gameforge dil seçeneklerini artırırken ilgili dillerdeki tüm içeriklerin tamamen yerelleştirilmesine büyük özen göstermektedir: Tüm dillerin ve ekran metinlerinin yanı sıra web site ve forumlar da buna uyarlanmış olacak. Destek ve Topluluk Yönetimi ilgili ülkelerden sağlanacak. Yerelleştirmeyi bütünleyen bir unsur da yeni ülkelerin kendi sunucularına sahip olmaları. Ana dilindeki sunucuda oynamak mecburi olmayacak: Görev metinlerini ve ekran görüntülerini kendi dilinde okumak için örneğin İtalyan istemcisi kullanılsa da, İngiliz sunucusunda oyun oynamaya devam edilebilinecek.

Gameforge buna ilaveten fantezi MMO‘sunu gelecek 4.0 güncellemesine hazırlıyor. Ağustos ayında yayınlanacak olan güncelleme, yeni sınıf ve bölgelerin dışında beraberinde maksimum seviyenin yükseltimesini getirecek. Karakter / beceri açıklamarı, fragman, gelecek bölge ve mahzenler hakkında Microsite http://update.aionfreetoplay.com üzerinden şimdiden bilgi edinilebilir. Oyuncuları fantezi dünyası Atreya’ya götüren AION Free-to-Play, onlara seçkin ve uçma yeteneğine sahip bir savaşçı olan güçlü bir Deva’ya yükselme fırsatı sunuyor. Dünya iki fraksyona ayrılmış; birinde ışıkla kutsanmış Elyoslar diğerinde ise karanlık Asmodiyerler bulunuyor. Hain Balaurlar ise bu savaştan kendine pay koparmaya çalışan ortak düşmanınız.

AION hakkında

AION asyalı premium geliştirici NCsoft® şirketinin en iyi MMO oyunudur ve beş yıldır Kore yapımı oyunlarının zirvesinde yer alır. Milyonlarca oyuncu Atreya fantezi dünyasının topraklarına yerleşmiştir. Çok sayıdaki güncellemeyle oyun sürekli geliştirildi. Bunlar arasında sayısız özellik ve işlevin yanı sıra yeni mahzenler, daha iyi ödül sistemleri, görevlerle daha hızlı seviye atlama olanakları ve deneyimli oyuncuların yeni başlayan oyunculara yardım ettikleri, iki oyuncuya da yarar sağlayan danışmanlık sistemindeki geliştirmeler bulunur. 29 Şubat 2012 tarihinden beri AION artık Free-to-Play’dir ve oyuncuların bu içerikten ücretsiz yararlanmasını sağlar.

Gameforge hakkında

20 civarında oyunu ve 400 milyonu aşkın kayıtlı oyuncusuyla etkileyici portfolyosu sayesinde Gameforge batı dünyasında kitlesel çok oyunculu online oyunların (MMOG’lerin) lider sağlayıcısıdır. Merkezi Karlsruhe’de bulunan ve uluslararası alanda faaliyet gösteren şirketler grubu, online oyunları 75’den fazla ülkede kullanıcıların hizmetine sunar. Portfolyosu AION, TERA, Avrupa’nın en başarılı MMOG’si Metin2, 4Story, Runes of Magic, Elsword, Wizard101, RaiderZ gibi istemci tabanlıların yanısıra ödül almış İkariam, OGame gibi çok tutulan tarayıcı tabanlı online oyunlar ve mobil oyunlar içerir. Şirket Karlsruhe ve Berlin’de bünyesinde yaklaşık 500 çalışan barındırır. Gameforge 2003 yılında Yönetim Kurulu Başkanı Alexander Rösner tarafından kurulmuştur.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 4.375


Yorumlar

1 yorum yapıldı
  • kasirga78 says:

    Oyun piyasadaki her tür mmorpg ye tek geçer bence ben ingilizce haliyle bilmeden 38 levele kadar oynadım kaliteli ve muhteşem bir oyun türkçe oldugunda Türk gamerları beklerim :9