AION F2P Artık Steam’de! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
AION F2P Artık Steam'de! Poster
AION F2P Artık Steam'de! Poster

Gameforge'un sevilen ödüllü MMORPG oyunu Aion free2play artık Steam'de! Steam ile birlikte daha fazla kullanıcıya ulaşmayı ve sağlanacak etkileşim ile daha hızlı gelişmeyi hedefleyen Gameforge, Asmodiyer ırkını teşvik etmek için yeni oyunculara belirli koşullarda ücretsiz altın paket veriyor.
Faaliyet Tarihi:
18.12.2015

17.12.2015 Karlsruhe – Gameforge, ödül almış MMO AION Free-to-Play’i, Valve’nin dijital satış platformunda yayınlayacak. 16.12.2015 tarihinden itibaren tüm Avrupalı kullanıcıların AION Free-to-Play’i Steam kütüphanesine ücretsiz aktarma imkanı olacak.

Gameforge’un AION Free-to-Play’den sorumlu Ürün Müdürü Nicolas Stumpf: “Bu adımla AION‘a daha fazla oyuncunun giriş yapabilmesini sağlayabileceğiz. Bu, AION‘un yüksek oyuncu sayısını aynı seviyede tutmak ve oyuncuların heyecanlı Atreya dünyasındaki maceralarının sürekli olarak keyifli geçmesini sağlamak için uyguladığımız stratejinin bir parçasıdır.”

Asmodiyer ırkını teşvik etmek için yeni oyunculara, ilk karakterleri sekizinci basamağa ulaştığında ücretsiz bir altın paket verilecek.

AION Free-to-Play’i şimdiye kadar Gameforge Live istemci üzerinden oynayan kullanıcılar için herhangi bir değişiklik söz konusu olmayacak. Oyuna doğrudan http://AION.gameforge.com üzerinden ulaşılabilecek.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 2.567


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı