AION İkinci Yaş Gününü Kutluyor! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
AION İkinci Yaş Gününü Kutluyor! Poster
AION İkinci Yaş Gününü Kutluyor! Poster

28 Şubat 2012 tarihinde de Avrupa pazarına açılan AION kısa süre sonra free2play modele geçiş yapmıştı. İkinci yaşına giren AION O günden bu yana yapılan birçok güncelleme sayesinde düzenli olarak yeni içerik ve özelliklere kavuştu. Son güncellemelere ait detayları yazının devamında bulabilirsiniz.
Fortnite Kayıt Ol
Faaliyet Tarihi:
28.02.2014

Gameforge AION‘u devralıp 28 Şubat 2012’de Avrupa pazarına açtı ve sevilen MMO’yu Free-to-Play’e dönüştürdü. O günden bu yana yapılan birçok güncelleme sayesinde zaten kapsamlı olan oyuna düzenli olarak yeni içerik ve özellikler eklendi. Örneğin 3.0 sürümü Atreya’yı ev sistemi eşyalarıyla ve binek hayvanlarla donattı. Şu anki 4.0 güncellemesiyle kahramanlarımıza iki yeni sınıf, karakter seçimine de Sanatçı (uzmanlık sınıfı “Ozan”) ve Mühendis (uzmanlık sınıfı “Nişancı”) eklendi. Dil sürümlerinde de değişiklikler yapıldı: Atreya halkı kendini geliştirdi. İngilizce, Almanca ve Fransızca’nın yanı sıra artık İspanyolca, İtalyanca, Lehçe ve Türkçe de konuşabiliyorlar.

9 Nisan’da Avrupa’da yayınlanacak 4.5 güncellemesi beraberinde çok sayıda yeni içerik ve Mühendis’in diğer uzmanlık sınıfını, Etertek’i getiriyor. Bunların dışında yıldönümü münasebetiyle oyuncuların hizmetine envai çeşit oyun içi kampanya, ilave AION Sikkeleri kazanma şansı ve çok sayıda Boost etkinliği sunulacak. Boost etkinliğinde 26.2 ile 5.3. tarihleri arası diğer avantajların yanı sıra daha fazla deneyim puanı verilecek veya eşyaların drop şansı yükselecek.
Acaba oyuncular arasında en çok tutulan sınıf hangisi? AION Free-to-Play’de ikinci yılda kaç tane karakter oluşturuldu? Bunlarla ilgili önemli rakam, veri ve olguları ekteki istatistiklerden öğrenebilirsin.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 3.034


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı