Araf Online Açık Beta Başlıyor! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Araf Online Açık Beta Başlıyor! Poster
Araf Online Açık Beta Başlıyor! Poster

Kapalı Beta testlerini başarıyla sürdüren Araf Online çok yakında açık beta testiyle oyun severlerin karşısına çıkıyor. 3 Eylül'de başlaması beklenen Araf Online Açık Beta testinde yer almak için oyuna kayıt olup kurulum dosyasını indirmeniz gerekiyor.
Faaliyet Tarihi:
03-09-2012

Araf Online Açık Beta Tarihi Belli Oldu

Uzun zamandan beri hazırlık aşamasında olan ve geçen hafta 2.Kapalı Beta ile tekrar teste açılmış olan Araf Online önümüzdeki hafta Açık Beta’ya girmeye hazırlanıyor. Sunucularını Türkiye’de barındıracak olan Araf Online 3 Eylül Pazartesi günü OBT [Açık Beta] ile yayın hayatına da başlamış olacak.

Uzun zamandan beridir hazırlıkları süren oyun artık görücüye çıkmaya hazır. Tam anlamıyla Türkçe‘ye çevrilmiş olan Araf Online Türkiye’de yayınlanacak ilk HD MMORPG oyun olma özelliğini taşıyor. Grafikleri ve oyun içi sistemi ile çok iddialı bir oyun olan Araf Online için heyecan dorukta.

Hazırlıkların uzun sürmesi ve oyunun bir türlü hazırlanamaması tabiki bekleyenler kadar oyunun Türkiye ve Avrupa haklarının sahibi olan Gameturk içinde hayli zorlu bir süreç oldu. Hatta öyle ki oyunun proje lideri Araf Online’ı “Hayatımdan çok şey götüren bir proje oldu. Hem uykusuzluk hem telaş ve heyecan sanırım bir 10 yılım gitmiştir” şeklinde esprili bir yaklaşımla da olsa çekilen sıkıntıları biraz daha anlamamıza yardımcı oluyor.

Gameturk halen piyasada yayın hayatını sürdüren Jadde ve Ministry of War oyunlarının sahibi. Arada birkaç proje değişiklikleri olsa da genel olarak şirket bu iki temel oyun üzerine kurulu. Araf Online ile birlikte daha da güçlenerek yoluna devam etmeyi planlıyor.

Toplam Okunma Sayısı : 7.417


Yorumlar

4 yorum yapıldı
Yorum Yaz!