Asphalt 9: Legends’a İlk Güncelleme | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Asphalt 9: Legends'a İlk Güncelleme Poster
Asphalt 9: Legends'a İlk Güncelleme Poster

Tecrübeli oyun mobil yapımcısı Gameloft'un ses getiren yarış oyunu Asphalt 9: Legends'a ilk güncelleme geldi. Kulüp yarış modu, 2 yeni araç, günlük görevler, ekstra kontrol imkanı ve artan ödül sayısı gibi yeniliklerin yer aldığı güncellemenin detaylarına haber içeriğinden ulaşabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
07.10.2018

İstanbul, 5 Ekim – Dünyanın önde gelen mobil oyun yayıncı ve yapımcılarından Gameloft, dünyanın en çok indirilen mobil yarış serisinin son oyunu Asphalt 9: Legends‘a ait ilk güncellemenin App Store, Google Play ve Microsoft Store’da yayınlandığını duyurdu. Oyuncuların en popüler istekleri göz önüne alınarak hazırlanan güncelleme ile kulüp yarışı modu ve birçok yeni muhteşem içerik oyuna eklendi.

– Kulüp Yarışı Modu: Oyun topluluğu tarafından en çok beklenen özellik sonunda Asphalt 9: Legends’ta. Oyuncular artık kendi özel yarışlarını oluşturabilecek ve bu yarışlarda eğlence ve prestij için birbirlerine meydan okuyabilecekler.
– İki Yeni Araç: Lotus Elise Sprint 220 ve Ferrari J50 şimdi yollarda! Oyuncular Lotus Elise’in kilidini açtıkları anda 20 eşsiz meydan okumanın bulunduğu yeni kariyer sezonuna erişecekler.
– Daha Fazla Ödül: Efsane Ligi’nin basamaklarını tırmanmak çok oyunculu modda arttırılan ödüllerle artık daha kolay.
– Günlük Görevler: Her gün tamamlanabilir basit görevler karşılığında daha fazla ödül sağlayan günlük görevler, yeni güncellemeyle daha hızlı gelişme fırsatı sunuyor.
– Kişiselleştirilebilir Kontroller: Oyuncular, düzenlenebilir dokunarak yönlendirme seçenekleriyle artık daha fazla kontrole sahip.

Ayrıca Gameloft, Asphalt 9: Legends’ın en aktif ve en popüler kulüplerine teşekkür etmek için her bir kulübü eşsiz ve özel kulüp logoları ile ödüllendirdi.

Asphalt 9: Legends’ı App Store, Google Play, ya da Microsoft Store üzerinden indirebilirsiniz.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 1.463


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!