Asphalt 9: Legends’tan Lamborghini Deneyimi | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Asphalt 9: Legends'tan Lamborghini Deneyimi Poster
Asphalt 9: Legends'tan Lamborghini Deneyimi Poster

Gameloft'un en yeni mobil yarış oyunu Asphalt 9: Legends, oyuncularına İtalya'daki Lamborghini genel merkezini gezme ve yeni konsept arabası Terzo Millennio'yu oyun içinde test etme imkanı sunuyor. Katılım şartları ve diğer detaylara haber içeriğinden ulaşabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
05.08.2018

İstanbul, 3 Ağustos – Gameloft ve Lamborghini, dünyanın en çok indirilen mobil yarış serisinin en yeni üyesi Asphalt 9: Legends’ta sürekleyici bir sınırlı süreli etkinlik sunuyor.

Oyuncular, dünyada bu şahane konsept aracı kullanabilecekleri tek yol olan bu özel oyun içi etkinlikte, Terzo Millennio’yu ayrıcalıklı olarak kullanma fırsatına sahip olacak. Ayrıca oyuncular, Lamborghini’nin İtalya’daki* genel merkezine seyahat şansı kazanacak.

Lamborghini’nin bu konsept aracını deneyimleme şansı 3-19 Ağustos tarihleri arasında Asphalt 9: Legends’ta olacak.

Yarışmaya katılım şartları ve detaylarına oyun içerisinden ya da Asphalt 9: Legends Facebook sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

*İtalya seyahati çekilişine Avustralya, Belçika, Burma, Brezilya, Küba, İran, İtalya, Malezya, Kuzey Kore, Norveç, Quebec, Sudan, İspanya ve Suriye hariç tüm ülkelerden katılınabilir.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 1.779


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!