At Zarını Kur Şehrini Kasım Yaması Yayınlandı! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Faaliyet Tarihi:
18.11.2013

At Zarını Kur Şehrini artık daha eğlenceli! Oyuncuların kullanabileceği fonksiyonları artıran bu yama sayesinde oyundan ayrılmak istemeyeceksiniz. Yeni zarlar, yeni 2 karakter, yeni aksesuar setleri ve yepyeni bir geliştirme sistemi oyunculara sunuldu.

Artık zarlar satın alınabilecek!

13 Kasım 2013 tarihinde yayına giren At Zarını Kur Şehrini oyununun yeni yaması sayesinde en çok ulaşmak istediğiniz öğeler artık bir tık uzağınızda! Oyunun açıldığı günden beri sadece Şehir Simgesi Etkinlikleri’nde elde edilebilen birbirinden güzel ve farklı zarlar artık Eşya Dükkanı’ndan Joypara ile satın alınabiliyor. Hatta bu zar setlerine Yıldızlı Zar adında yeni bir zar da eklendi. Satın aldığınız zarların her biri özelliklere sahip ve siz bu zarları geliştirdikçe karakterinizin gücüne güç katacak.

2 Yeni karakter Tiago ve Hanna

Oyuna 2 yeni ve yetenekli karakter eklendi. Bir futbol yıldızı olan Tiago futbol sahalarındaki başarısını gayrimenkul sahasına taşıyor. Büyüleyici ve tatlı gitar melodileriyle müzik sektöründe bir idol olmuş Hanna da gayrimenkul sahnesinde başarı sağlamaya çalışıyor. Neden onlara yardım etmeyesiniz ki?

Altın Anahtar satın al ve milyonlarca Zar Puanı kazan!

Eşya Dükkanı’na eklenen yepyeni eşya Altın Anahtar ile hazine sandıklarını açarak 500.000.000 Milyona kadar milyonlarca Zar Puanı kazanabilirsiniz. Altın Anahtarlar, Eşya Dükkanı’nda Joypara karşılığı satın alınmayı bekliyorlar!

Yepyeni aksesuar setleriyle karakterinizi güçlendirin!

Halihazırda mevcut birçok aksesuarın yanına 4 tane daha aksesuar eklendi. Zebra Desenli Taban, Bitki, Yıldız Işığı ve Deri Yüzük ile karakterinizi eskisinden daha güçlü yapın!

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 3.008


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı