Battle of the Immortals Açık Beta Başladı! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Battle of the Immortals Açık Beta Başladı! Poster
Battle of the Immortals Açık Beta Başladı! Poster

Joygame'in merakla beklenen MMORPG oyunu Battle of the Immortals başarılı bir kapalı beta sürecinden sonra açık beta test yayınına başladı. Çeşitli etkinliklerin yapılacağı açık beta sürecinde birbirinden güzel hediyeler kazanmak için etkinlikleri takip etmeyi unutmayın.
Faaliyet Tarihi:
25.10.2013

Joygame’in izometrik MMORPG oyunu Battle of the Immortals Açık Beta versiyonu ile oyun severler ile buluşuyor. Battle of the Immortals Ekibi tarafından yapılan açıklamaya göre oyun yarın (25.10.2013) saat 09.30’da oyun severlere kapılarını açacak.

Açık Beta’da oyuncuları birçok etkinlik bekliyor. Oyuncuların oyun içi ödüller kazanacağı bu yarışmalarda verilen görevleri yerine getirebilir ya da video çekebilirsiniz. Etkinlik listesine buradan ulaşabilirsiniz: http://joy.ac/boi-obt-etkinlik

Sular altındaki Atlantis şehrinde ölümsüz bir savaşçı olmak için mücadele edeceğiniz bu maceraya katılmak için oyunu buradan http://joy.ac/boifaceopenbeta indirebilirsiniz. Oyunun Kapalı Betasına katılmış olan oyuncular oyunlarını yeni sürüme otomatik olarak güncelleyebilecekler.

Battle of the Immortals ile ilgili gelişmeleri takip etmek için oyunun resmi sitesini buradan http://www.joygame.com/battle-of-the-immortals/ ziyaret edebilir ve buradan Facebook sayfasını takip edebilirsiniz.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 3.871


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!