Battle of the Immortals Tatil Fırsatları | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Faaliyet Tarihi:
29.01.2014

Joygame’in popüler MMORPG oyunu Battle of the Immortals Şubat Tatiline özel etkinlik ve kampanyaları ile sizi bekliyor!

Battle of the Immortals Ekibi Şubat Tatili öncesinde gelen yamayla oyun içerisindeki görsel çeviri hatalarının düzeldiğini ve Battle of the Immortals oyuncularının bildirdiği sorunların birçoğunun giderildiğini duyurdu. Ayrıca Şubat Tatili boyunca Battle of the Immortals oyuncularını her güne özel bir fırsat, tatil boyunca her gün 2 Kat TP ve eşya düşürme, Şubat Tatili içerisinde oluşturulan karakterlerin seviyesine göre de hediyeler kazanma şansı bekliyor. Bunun yanında Battle of the Immortals Oyun Görevlileri her iki günde bir oyun içi etkinlikler düzenleyecek ve yine birçok ödül dağıtacak.

Battle of the Immortals Ekibi bu Cuma saat 17:00’da canlı yayınla oyuncularla buluşacak. Battle of the Immortals‘ye gelecek olan yeni güncellemelerin detayları tartışılacağı gibi oyuncuları da sürpriz ödüller kazanma şansı bekliyor.

Sular altından bulutlara uzanan bir macera Battle of the Immortals‘ta seni bekliyor. Oyun ve kampanyalarla ilgili detaylı bilgi almak için oyunun resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 2.822


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı