Battle of the Immortals Türkiye’ye Geliyor! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Faaliyet Tarihi:
12-12-2012

Ölümsüzlerin Savaşı Türkiye’de!

Türkiye’nin lider online oyun markası Joygame, Perfect World ile yaptığı lisans anlaşması sonucunda yepyeni bir online oyunu Türk oyunseverlerin karşısına çıkarıyor. Gelişmiş grafikleri, izometrik kontrolleri ve zengin içeriğiyle dünyanın her yerindeki MMORPG oyuncuları tarafından büyük ilgiyle karşılanan Battle of Immortals, Joygame kalitesiyle tamamen Türkçe dil ve lokalizasyonla Türk oyunseverlerle buluşuyor.

Perfect World’un gizemli macera oyunu olan Battle of Immortals, hem Çin’de hem de deniz aşırı ülkelerde oyuncuların yoğun ilgisiyle karşılaşan bir oyun olma özelliği taşıyor. Türkiye’nin yüzde 75’lik pazar payıyla lider online oyun markası Joygame, tüm dünyada büyük ilgi gören bu oyunu Türkiye’ye getirerek Türk MMORPG tutkunlarını büyük bir serüvene davet ediyor. 12 Aralık‘ta kapalı beta, 21 Aralık‘ta ise açık betasının yapılacağı bu oyun, 2013 yılına heyecan dolu bir dünyayla girmenizi sağlayacak.

Türkiye’deki en başarılı oyun yerelleştirme çalışmalarıyla Joygame, kalitesiyle Türkçeleştireceği ve lokalize edeceği Battle of Immortals‘la oyunseverleri bilgisayar başına kilitleyecek. Özel seslendirme stüdyolarında, oyundaki tüm konuşmaların Türkçe seslendirilmesinin yanı sıra oyun içerisinde farklı dillerde gözüken tüm grafik ve yazılar tamamen Türkçeleştirilecek. Joygame tarafından Türk oyuncularla buluşturulacak olan Battle of Immortals oyunu kullanıcılara görsel bir şölen sunacak.

Bu Oyunda Ölümsüzlük Var!

Battle of Immortals oyununda oyuncular, aşama kaydettikçe yeni özellikler kazanacak. Toplamda altı sınıfın bulunduğu oyunda dokuz ana bölümden oluşan senaryoda yüzlerce görev, eşya, binek, yardımcı karakterler, bu mücadelede Türk MMORPG oyuncularının yardımcıları olacak.

Birçok mitolojik ve fantastik karakterin hikâyesini zenginleştirdiği Battle of Immortal’s oyununda evrenin ölümsüz tanrıları, Ejder Kral’ın karanlık düzenini sona erdirmek için mücadele edecek. Battle of Immortals‘da, Türk oyuncuların ilgisini çekecek birçok oyun tipi, özel görevler ve eşyalar da oyunla birlikte gelecek.

Joygame Hakkında

Yeni ve genç bir marka olan Joygame, online oyun sektöründeki yerini 2009 yılında almıştır. Oyunlarda her ayrıntıya dikkat ederek oyun severlere en kaliteli ve eksiksiz hizmeti sunmayı amaçlayan Joygame marka sahipleri ve çalışanları, oyun kökenli ve dinamik bir ekiptir. Türkiye’de emekleme döneminde olan oyun sektörüne yepyeni bir adım olan Joygame, seslendirmelerden, oyunun lokalizasyonuna, oyun içi hizmetlerden, etkinliklere kadar A’dan Z’ye her ayrıntıya dikkat ve önem veren yenilikçi bir firmadır. Birçok uluslararası MMO (Massive Multiplayer Online / çoklu oyunculu çevrim içi oyun) oyununun yayıncısı ve servis sağlayıcısı konumundaki Joygame, Türkiye’nin oyun sektörüne yatırım yapan en büyük firmalarından biridir. Kurulduğu günden bu güne yerleşik olarak Türkiye’de hizmet veren Joygame, kendi sektöründeki yüzde 75’lik pazar payıyla en büyük ve lider online oyun markasıdır.

Ayrıntılı bilgi için www.shr.com.tr ve www.joygame.com adreslerini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 6.891


Yorumlar

2 yorum yapıldı