Battle of the Immortals’da Yılbaşı Fırsatı! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Battle of the Immortals'da Yılbaşı Fırsatı! Poster
Battle of the Immortals'da Yılbaşı Fırsatı! Poster

Joygame'in sevilen MMORPG oyunu Battle of the Immortals'ta 30 Aralık 2013 - 6 Ocak 2014 tarihleri arasında iki kat Tecrübe Puanı ve iki kat daha çok eşya düşürme şansı oyuncuları bekliyor. Hem seviyesini arttırmak hem de çantasını doldurmak isteyen oyuncular bu fırsatı kaçırmayın!
Faaliyet Tarihi:
31.12.2013

Joygame’in sevilen MMORPG oyunu Battle of the Immortals oyuncularına çok avantajlı bir etkinlik sunuyor. Motenia halkı bu yılbaşını beraber kutluyor.

Battle of the Immortals‘ta 30 Aralık 2013 – 6 Ocak 2014 tarihleri arasında iki kat Tecrübe Puanı ve iki kat daha çok eşya düşürme şansı oyuncuları bekliyor. Hem seviyesini arttırmak hem de çantasını doldurmak isteyen oyuncular bu fırsatı kaçırmamalılar.

BOI’de yeni yamanın etkileri de sürüyor. Yeni yamayla gelen Noel Yumurtaları’ndan Zodyak Hizmetkarı Oğlak, Yılbaşı Kızağı, Sihirli Para ve daha pek çok eşya çıkma şansı BOI oyuncularını bekliyor. Üstelik Sihirli Paranızı biriktirerek Sihirli Dükkan’dan Renkli Geyik bineği ve daha pek çok özel eşya da satın alabilirsiniz.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 3.190


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!