Bayek Legacy of Discord’da! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Bayek Legacy of Discord'da! Poster
Bayek Legacy of Discord'da! Poster

Geçtiğimiz günlerde Ezio karakterini oyuna dahil eden mobil aksiyon RPG oyunu Legacy of Discord, Assassin's Creed'in efsanevi karakteri Bayek'i de karakter arşivine dahil etti. Suikastçi sınıfına dahil olan yeni Bayek karakteri hakkında detaylı bilgiye haber içeriğinden ulaşabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
18.04.2018

10 Nisan 2018 itibariyle, Assassin’s Creed’in efsanevi usta karakteri Bayek dünyanın en popüler mobil ARPG’si Legacy of Discord – Öfke Kanatları’nda sahneye çıktı.

Ubisoft ile yapılan lisanslama anlaşması üzerine Assassin’s Creed’in efsanevi karakteri Ezio’dan sonra ikinci efsanevi suikastçı karakteri olan “Bayek” artık mobil oyun platformunda hayat buldu. Assasin’s Creed serilerinden Revelations’da İstanbul semalarında kendine sık sık rastladığımız efsane Ezio karakterinden sonra Bayek, global oyun sekt öründe Aksiyon RPG alanında popüler olan Legacy of Discord oyununda tüm Assasin’s Creed hayranlarının beğenisine sunuluyor. Türkçe yama ile ülkemizde de yayınlanan güncelleme ile, mobil oyunlarda, efsane bilgisayar oyunları karakterlerinin yer alması konseptine güzel bir örnek teşkil ediyor.

Mobil telefonlarda Bayek Deneyimi

Oyun içerisinde yer alan Metamorf sistemi ile 55. Seviye ve üstü oyuncular karakterlerine dönüşüm geçirme işlemini yaparak, efsane karakterlere çevirebilmektedirler. Türk Assasin’s sevenlerin gözdesi Bayek’i de Metaform menüsü sisteminden aktif ettikten sonra oyun içinde kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Bayek’in gücü bir çok savaş alanında sizi rakiplerinize karşı ayakta tutacaktır.
Bayek, bu güncelleme ile göz kamaştırıcı özel efektlerle dramatik görünümünü ortaya çıkardı. Mısır progenitoruna dönüşürken oyuncular özel yeteneklerle savaşlarda ikramiye kazanacak.

Oyuna kazandırılan ilk yetenek Efsanevi Duruş’dır. Bu yetenek ile Metamorf sonrası karakteriniz 20% toplam hasar bonusu, 20% hasar azaltım bonusu ve 20% hareket hızı bonusu kazanır. Yeteneklerden diğeri olan Özel Yetenek ile kısa süreliğine karakteriniz duraksayarak güç konsantrasyonu ile alandaki tüm düşmanlara yıkıcı bir saldırı yaparak 200% DMG verir ve yanma ekisi uygulayarak geçerli HP’lerinin 4% oranında hasar verir. Yanma özelliği 4 saniye boyunca devam eder.

Dünya çapında milyonlarca oyuncu tarafından indirilen Legacy of Discord – Öfke Kanatları, Bayek efsanesi ile yep yeni bir oyun deneyimini mobil kullanıcılara sunuyor.

Legacy of Discord – Öfke Kanatları dünya çapında Yoozoo Games tarafından yayınlanan 3 boyutlu mobil bir Aksiyon Rol Yapma Oyunu’dur. 2016’nın sonlarında yayınlandıktan sonra, 190 ülkede 15 farklı dilde 70 milyon muhafız aynı evrende savaşa dahil oldu. App Store ve Google Play’e göre Legacy of Discord – Öfke Kanatları, 106 ülkede ve bölgede ilk 5 içinde yer alan oyunlardan biridir. LoD, hızlı bir şekilde Avrupa ve Amerika’da en çok hasılat yapan Aksiyon Rol Yapma Oyunu olmuştur ve Google Play ve App Store tarafından binlerce defa önerilmiştir.

Legacy of Discord Assasin’s Creed güncellemesi detayları için: https://lod.gtarcade.com/tr/
Ubisoft Assasin’s Creed serileri hakkında detaylı bilgi için: https://www.ubisoft.com/en-us/game/assassins-creed/

Toplam Okunma Sayısı : 2.051


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!