Beşiktaş e-Spor Takımı Kuruldu | Kayıt Ol, İndir, Oyna! /*Google DFP*/
Beşiktaş e-Spor Takımı Kuruldu Poster
Beşiktaş e-Spor Takımı Kuruldu Poster

2014 yılında kurulan ve kısa sürede önemli başarılara imza atan e-spor takımı Aces High, Beşiktaş Spor Kulübüyle anlaşarak Beşiktaş E-Spor adı altında yoluna devam etme kararı aldı. Türkiye'de ilk olma özelliği taşıyan bu anlaşmaya ait detayları haberin devamında bulabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
22.01.2015

2014 yılında kurulan ve kısa sürede önemli başarılara imza atan e-spor takımı Aces High, Beşiktaş Spor Kulübüyle anlaşarak “Beşiktaş E-Spor” adı altında yoluna devam etme kararı aldı. Türkiye’de ilk olma özelliği taşıyan bu anlaşma e-spor kültürünün gelişmesi ve verilen desteğin artması yönünde büyük bir adım olarak değerlendiriliyor.

Akaretler’de bulunan Beşiktaş kulüp binasında gerçekleşen imza törenine Genel Sekreter Ahmet Ürkmezgil, İletişimden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi ve Kulüp Basın Sözcüsü Metin Albayrak, Futbol Altyapı ve Tesislerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Berkan Gocay, e-Spor Takımı Başkanı Onur Aksu, e-Spor Takımı Yöneticisi Berk Gocay, Takım Kaptanı Berke Demir ve Gençlik ve Spor Bakanlığı Dijital Oyunlar Federasyonu Temsilcisi Murat Şengöz katıldı.

Röportaj ve tanıtım videosuna buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Beşiktaş e-Spor Takımı Kuruldu Ekran Görüntüsü

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 2.777


Yorumlar

1 yorum yapıldı
  • sezer says:

    Böyle büyük bir kulübün böyle büyük bir başarıya imza atması futbol açısından güzel birşey.