Black Desert Cadılar Bayramı Sürprizi | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Black Desert Cadılar Bayramı Sürprizi Poster
Black Desert Cadılar Bayramı Sürprizi Poster

Popüler MMORPG Oyunu Black Desert, Cadılar Bayramı'nı bu sene de özel kostümler ve etkinlikler ile kutluyor! Hayalet canavar Spook Black Desert dünyasında korku salarken bayramı cadıları, balkabağı ve özel hediye kutularıyla Black Desert'a dahil oluyor. Mirumok Bekçisi Offin ise cesur kahramanları bekliyor.
Faaliyet Tarihi:
24.10.2018

Türkiye’nin en beğenilen MMORPG oyunu Black Desert Online, Cadılar Bayramı’nı birbirinden özel etkinlik ve kostümlerle kutluyor. 17 Ekim’de başlayan bu özel içerikler, 31 Ekim bakımına kadar devam edecek. Özel kostümleriyle yerlerini alan cadılar, sadece bu dönemde maceracılarla buluşuyor. Cadılar Bayramı Kabusu Hayalet Canavar Spook ise her yerde ortaya çıkabileceği gibi herkes için tehdit oluşturuyor. Spook’u bulan ve yenmeyi başaran kahramanları ise özel ödüller bekliyor.

Cadılar Bayramı kutlamaları, Balkabağı ve özel hediye kutularıyla kahramanlara keyifli anlar yaşatmanın yanı sıra her gün 2 kere ortaya çıkan Kara Cadı Isabella’yı yenen kahramanlar, özel hediye kutularına kavuşacak. Ayrıca özel görevleri yerine getirenler Cadılar Bayramı’na özel Korkuluk Maskesinin ve kıyafetlerin de sahibi olabilecek.

Gölgelerin arasında bir gardiyan Mirumok’u bekliyor
Kendisine kim kafa tutabilir? Kendisini kim yenebilir? Böylesi güçlü bir yaratığı tek başına alt etmek imkansız! Loncalar kahramanlarını bir araya toplarsa ancak Mirumok Bekcisi Offin’i dize getirebilir! Black Desert Online‘ın en güçlü yaratıklarından Offin, muhteşem ödülleri ve kahramanları zorlayan savaşıyla sizi bekliyor!

Black Desert Online dünyasında Cadılar Bayramı kutlamalarına ve özel etkinliklere katılarak keyifli anlar yaşayabilirsiniz!

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 1.224


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!