Black Desert Online’a Archer Sınıfı Geliyor! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Black Desert Online'a Archer Sınıfı Geliyor! Poster
Black Desert Online'a Archer Sınıfı Geliyor! Poster

Savaşçıları yeni maceralara sürükleyecek olan Archer sınıfı, Black Desert Online Türkiye ve MENA sunucularında çok yakında yerini alıyor! 6 Aralık'ta 1 yaşına girecek olan Black Desert Online Türkiye ve MENA sunucusundaki etkinliklere ait detaylı bilgilere haber içeriğinden ulaşabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
30.11.2018

Black Desert Online Türkiye ve MENA sunucusu, 6 Aralık’ta tam 1 yaşında olacak. Bu evrende amansız mücadeleler veren maceracılarla birlikte bu güzel günü kutlamak için çeşitli etkinlikler ve ödüller ile oyun severleri mutlu etmeye hazırlanıyor. 6 Aralık’ta “Boss Zırh Kutusu Hediyesi” olacak ve Türkiye ve MENA maceracıları, kaçırmak istemeyecekleri 1. yıl dönümüne özel hediyeleri 28 Kasım – 5 Aralık tarihleri arasında özel etkinliklerle elde edecek.

5 Aralık tarihinden itibaren birinci yıla özel etkinliklerden faydalana bileceksiniz. Black Desert Online temalı bir video çekip, Youtube’a yükleyen herkes “Premium Vaha Hediyesi”nin sahibi olacak. En beğenilen ilk 3 video sahibine ise “İnci Kutusu, Genç Grifon ve Merv Paleti (30 Gün)” hediye edilecek. Ayrıca etkinlik sayfası üzerinden Kara Ruh’un 1. yaşını en yaratıcı cümlelerle kutlayan maceracılara da “Kara Ruh Hediye Kutusu” hediye edilecek.

Ayrıca, ikinci Arsha Şampiyonası kayıtları için bugün son gün! Maceracıların şampiyonluk ve katılımları ile kazanacakları oldukça değerli oyun içi ödüller için mücadele edecekleri şampiyona, 30 Kasım – 8 Aralık tarihleri arasında gerçekleşecek. Arsha Şampiyonası hakkında ayrıntılı bilgileri burada bulabilirsiniz.

Ve çıkışı en çok beklenen, maceracıları yeni serüvenlere sürükleyecek Archer sınıfı, Black Desert Online Türkiye ve MENA sunucusunda çok yakında oynanabilecek.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 1.316


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!