Black Desert’a Battle Royale Modu Geliyor! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Black Desert'a Battle Royale Modu Geliyor! Poster
Black Desert'a Battle Royale Modu Geliyor! Poster

Gölge Arenası isimli PvP Battle Royale moduyla sektördeki iddiasını sürdüren Black Desert Online, yeni karakteri Archer için de çeşitli yenilikleri oyuna dahil etmeye devam ediyor. Archer sınıfı 56. ve 57. seviye özel yeteneklerine haber içeriğinden ulaşabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
16.01.2019

Türkiye ve MENA’da yeni yılın ilk etkinliği olarak 16 Ocak tarihinde, yeni “Gölge Arenası” PvP Battle Royale moduyla aksiyona ve heyecan katmaya hazırlanan Black Desert, içeriğini genişletmeye devam ediyor. Büyük bir yeniliğin habercisi olan “Gölge Arenası” etkinliği ile ilgili detaylı bilgiler ise şu şekilde; Gölge Arenası’na Kara Ruh olarak giriş yapan maceracılar kendilerine uygun karakteri arayıp bulmakla başlayıp, ihtiyaçları olan yetenekleri öğrenerek ve eşyaları toplayarak, hayatta kalan son kişi olma yolunda kıyasıya mücadele edecekler. Şimdiden hem Maceracılar arasında hem de MMORPG oyun severleri arasında büyük merak uyandıran bu etkinlik ile ilgili detaylı bilgiler çok yakında!

Archer’ın Gelişmiş Yetenekleri, Maceracıların Yetenekleriyle Birleşti!

Archer ile 56 ve 57. seviyelere erişen maceracılar, Archer karakterlerinin yeni, gelişmiş yeteneklerinin tadını çıkarıyor. Archer ile 56. seviyeye ulaşan maceracılar, onlara sunulan iki Archer yeteneğinden birini öğrenebiliyor. Patlayan Ok Yağmuru veya Püskürten Aegis bunlardan birkaçı. Oyun tutkunları, Archer level 57’ye ulaştığında ise Ağaç Damarı Fırlatma veya Ağaç Damarı Parçalama Ulti yeteneklerinden birini öğrenebilme şansı yakalıyor.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 1.833


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!